Iznācis Austrumi Linux 1.8.5

Jaunumi iekš [url=http://cyti.latgola.lv/ruuni/]Austrumi-1.8.5[/url]:
– pievienoti aspell, sqlite;
– atjaunināti: abiword, acpid, axel, bash, conky, e2fsprogs, firefox, flash-player, gnumeric, gpicview, gv, hiawatha, linuxdcpp, metacity, module-init-tools, mplayer, ms-sys, mtr, mysql, nvidia, ntfs-3g, php, qemu, shared-mime-info, sysklogd, syslinux, tinylogin, xorg;
– atjauninātas bibliotēkas: alsa, cairo, freetype2, glib2, glibc, gpm, gtk2, libpam, libpng, mesa, openssl, pango, pixman;
– vairākas reizes palielināts failu sistēmu lasīšanas-rakstīšanas ātrums;
– samazināts OS ielādes laiks;
– jauns kernels 2.6.28.
Jaunās versijas [url=http://sourceforge.net/projects/austrumi/][b]lejupielāde[/b][/url].

Lasīt pilnu rakstu »

Asus eee Top

[i]AsusTek[/i] ir taivāniešu uzņēmums, kurš ir specializējies datoru un to sastāvdaļu ražošanā. 2007. gadā [i]Asus[/i] prezentēja pirmo [i]Asus Eee PC[/i]. [i]Asus[/i] tas bija tikai viens modelis, bet visai datoru industrijai – jauna segmenta – [i]Netbook[/i] – atklāšana. Laika gaitā [i]Asus[/i] šo saimi ir manāmi papildinājis ne tikai ar [i]netbook[/i], bet arī ar galda datoriem [i]Asus Eee Box[/i].

Lai gan all-in-one PC bija dārgs prieks, kāds uzņēmums ir nojaucis robežas starp dizainu, kompaktumu un labu cenu. Un – kā jūs domājat, kurš šis uzņēmums ir? Protams, ka [b]Asus[/b]!

Lasīt pilnu rakstu »

“Nigēriešu” vēstules – kas tās ir un ko ziemā ēd (1. daļa)

Droši vien maz būs tādu e-pasta lietotāju, kuru pastkastēs ne reizi nebūtu “iebiruši” paziņojumi par lielu laimestu loterijā, par kuru tie dzird pirmo reizi, vai arī piedāvājumi par dāsnu atlīdzību palīdzēt kādam trimdā esošam Āfrikas valstsvīram vai tā radiniekiem. Šis raksts ir pirmais vairāku rakstu sērijā, kurā centīšos pastāstīt par šī mūsdienīgā krāpniecības veida vēsturi un šodienu, tā paveidiem un dot padomus, kā rīkoties, saņemot šādas vēstules.

Lasīt pilnu rakstu »

Čūsku un transformeru praktiska pielietojuma meklējumi

Androīdu un tiem daļēji tuvinātu projektu izstrādes mērķis ir produktīva robotu mijiedarbība ar cilvēku pasauli – cilvēka ķermenim piemērotiem instrumentiem, komunikāciju sistēmām, transportlīdzekļiem, galu galā – ar jebkuru sadzīves tehniku. Taču specializētiem robotiem, kuri veic tikai viena tipa uzdevumus, līdzība ar cilvēka ķermeni tikai traucētu.

Lasīt pilnu rakstu »

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us