Zviedru Inpac Pharma izvēlas Epicor kvalitātes procesu uzlabošanai

Epicor Software Corporation, kas ir vadošais biznesa vadības programmatūru piegādātājs ražošanas, vairumtirdzniecības, mazumtirdzniecības un pakalpojumu uzņēmumiem, paziņo, ka viens no skandināvu pieredzējušākajiem medicīnisko iesaiņojumu ražotājiem, Inpac Pharma, ir izvēlējies Epicor nākamās paaudzes uzņēmuma resursu plānošanas (ERP) sistēmu, lai uzlabotu kvalitātes kontroli un biznesa procesus. Kā galvenos kritērijus Epicor programmatūras izvēlei uzņēmums norāda tās piemērotību ekonomiskajām vajadzībām, kā arī preču izsekojamību, kas ir medikamentu iesaiņošanas un izplatīšanas nozares prasība.

Līdz šim Inpac Pharma kvalitātes procesus dokumentēja gan manuāli, gan ar dažādām kvalitātes sistēmām, tādejādi nelietderīgi patērējot daudz laika un cilvēkresursu. Tagad to visu varēs izdarīt ar vienu sistēmu, kur kvalitātes kontrole ir iestrādāta darba plūsmās. Rezultāts – uzlabota precizitāte, laika ekonomija un vienkāršota preču izsekojamība, jo visi ieraksti glabāsies vienā datu bāzē.

„Mēs izvēlējāmies Epicor, jo tas piedāvā risinājumus, kas ir piemēroti mūsu nozarei, kur prasības pēc kvalitātes kontroles un izsekojamības ir ļoti augstas,” atzīst Pīters Tulins (Peter Thulin), Inpac Pharma izpilddirektors. „Pilnīga kvalitātes garantija un kvalitātes kontrole tagad tiks iekļauta esošajā darba plūsmā, nevis būs kā atsevišķa funkcija, kas tiek izpildīta nošķirti. Epicor konsultantiem ir plašas zināšanas par farmācijas nozari, un viņi ir pierādījuši, ka izprot mūsu biznesa procesus un vajadzības, tās ir lietas, kas veicinās mūsu sadarbību nākotnē. Kopā ar Epicor mēs kļūsim konkurētspējīgāki.”

„Epicor nākamās paaudzes ERP sistēma ir veidota uz pilnīgu servisa-orientētu arhitektūru (SOA), kas nozīmē, ka ir viegli sakārtot un izmainīt biznesa darbības bez sarežģītas programmēšanas,” norāda Stefans Vestelius (Stefan Westelius), Epicor EMEA reģiona pārdošanas nodaļas viceprezidents. „Mūsu pieredze medicīnas ierīču un farmācijas biznesā ir papildus faktori, kas veicina mūsu panākumus šajās nozarēs.”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us