Zoom alternatīva Messenger Rooms tagad pieejama visiem

Facebook jaunais video tērzēšanas produkts “Messenger Rooms” tagad ir pieejams ikvienam gan mobilajā, gan datora versijā. Šis produkts ir daudzveidīgāka un paplašinātāka esošās Facebook Messenger videozvana funkcijas versija, un tas ļauj veidot videozvanu ar līdz pat 50 cilvēkiem bez laika ierobežojuma, izmantojot galveno Facebook lietotni vai Messenger aplikāciju.

Facebook ziņo, ka jaunajā opcijā ir iespējams noteikt dažādus ierobežojumus. Piemēram, noteikt, kurš var pievienoties videozvanam vai padarīt to publiski pieejamu, nosūtot saiti pat personām, kurām nav Facebook konta. “Rooms” darbību var uzsākt vai ar to dalīties caur jaunumu plūsmas (News feed), grupu (Groups) vai pasākumu (Events) sadaļām. Šeit var izvēlēties, kurš var apskatīt un pievienoties videozvanam, kā arī noņemt personu no tā vai pat izveidot slēgtu sarunu.

Joprojām var izmantot programmu Messenger, lai veiktu vienu zvanu, video tērzēšanu vai grupas zvanus tāpat kā iepriekš. Bet tagad, ja Messenger aplikācijā izvēlas sadaļu “People”, tad būs iespēja izveidot videozvanu telpu. No turienes var iestatīt tādus parametrus kā telpas funkcijas — “hanging out” jeb izklaidēties vai “happy hour” jeb laimīgā stunda kā arī citas izvēles. To pašu var izdarīt arī datora versijā esošās Facebook ziņu plūsmas augšgalā.

Messenger Rooms: Here's how to use Facebook's free new video chat ...

Ir iespējams izvēlēties, vai telpa būs pieejama jebkuram jūsu draugam un jebkuram, ar kuru koplietojat saiti, vai izvēlēties konkrētas personas no draugu saraksta, kas pēc tam no jums saņems personiskus Messenger uzaicinājumus. Ja nolemsiet to publiskot visu draugu sarakstam, tas tiks parādīts visu jūsu paziņu loka jaunumu plūsmas augšpusē.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us