Ziemassvētkos Tele2 klienti nosūtījuši gandrīz 15 miljonus īsziņu

Ziemassvētku laikā Tele2 abonenti un priekšapmaksas kartes Zelta Zivtiņa lietotāji aktīvi sveica sev tuvos cilvēkus, zvanot un sūtot īsziņas. Salīdzinot ar svētkiem pērn, Tele2 klienti veica tikpat zvanu, bet runāja par 13% ilgāk. Kopumā Ziemassvētkos tika nosūtīti gandrīz 15 miljoni īsziņu.

“Esam novērojuši, ka ar katru gadu Ziemassvētkos pieaug nosūtīto īsziņu skaits, tāpat arī cilvēki ilgāk runā pa mobilo tālruni. Gada laikā mobilo sakaru tarifi Tele2 tīklā ir samazinājušies par 21% – mēs joprojām piedāvājam klientiem lētākos mobilo sakaru tarifus Eiropas Savienībā,“ saka Jānis Spoģis, Tele2 mārketinga un tirdzniecības direktors.

“Iepriekšējos gados ekonomikas krīze ieviesa korekcijas Latvijas iedzīvotāju naudas maciņos, un svētku dāvanu skaits saruka, līdz ar ko arī mazāk dāvināja mobilos tālruņus. Kā liecina Tele2 pārdošanas rezultāti, šogad uz pusi pieauga to cilvēku skaits, kas kā Ziemassvētku dāvanu saņēma jaunu mobilo tālruni vai arī paši pasniedza sev šādu dāvanu. Tele2 kā vienmēr rūpējas, lai klientiem būtu pieejama plaša tālruņu izvēle par izdevīgākajām cenām, turklāt internetveikalā tele2.lv, kas nodrošina bezmaksas piegādi visā Latvijā, pasūtījumu skaits pieauga pat vairāk nekā divas reizes,“ piebilst J.Spoģis.

Šogad mobilo sakaru operators Tele2 atzīmē 10 izaugsmes gadus Latvijā, kuru laikā Tele2 par savu mobilo sakaru operatoru ir izvēlējušies vairāk nekā miljons iedzīvotāju. Tele2 ir kļuvis par Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) apstiprinātu runas pārraides kvalitātes līderi, vienlaikus nodrošinot Tele2 sakaru tīkla pārklājumu 99,6% iedzīvotāju un investīcijām tīkla infrastruktūrā sasniedzot 145 miljonus latu. Tāpat desmit gadu laikā Tele2 valstij nodokļos samaksājis vairāk nekā 150 miljonus latu. Tele2 ir atzīts par produktīvāko uzņēmumu telekomunikāciju nozarē Latvijā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us