Ieskats: Xbox Series X kontrolieris un 1TB paplašinājuma karte

No pirmā acu uzmetiena Xbox Series X kontrolieris neizskatās ļoti atšķirīgs no tā, kas ir pieejams Xbox One konsolēm, taču ir dažas būtiskas atšķirības. Ir mazliet izmainīts kontroliera izmērs un forma, lai tas kopumā būtu mazāks. Ir arī pārveidots ‘d-pad’, pārejot no tipiskās krustveida formas uz apļa stilu, kas ir ļoti līdzīgs Elite kontrolieriem.

Ir arī nedaudz strukturētāki rokturi, taču galvenie jaunie papildinājumi ir USB-C un jauna kopīgošanas poga. Microsoft ir pieturējies pie šī jaunā kontroliera AA bateriju dizaina, kas nozīmē, ka jums būs jāiegādājas atsevišķs uzlādes komplekts, ja patiešām vēlēsities izmantot USB-C priekšrocības.

Kopīgošanas poga ir galvenā nozīmīgā izmaiņa, kas vienkāršos ekrānuzņēmumu un videoklipu augšupielādes pieredzi. Korporācija Microsoft ir izstrādājusi šo pogu, lai tai pieskaroties varētu tvert saturu, un pēc tam vai nu kopīgot to tieši no konsoles vai no Xbox mobilās lietotnes.

1TB paplašinājuma karte

Joprojām nav izziņota Microsoft 1TB paplašinājuma kartes cena, kas būs paredzēta šai jaunākās paaudzes konsolei. Šīs 1TB paplašinājuma kartes, kuras sākotnēji ražos Seagate, vienkārši varēs ievietot konsoles aizmugurē. Karte nav ievietojama līdz galam, tāpēc augšējā daļa nedaudz izvirzās. Nav nepieciešams atvērt Xbox, noņemt visus paneļus vai kaut ko citu sarežģītu – vienkārši pievienojiet un spēlējiet.

1TB paplašinājuma kartes ir nedaudz lielākas par SD kartēm, un tajās var uzglabāt Xbox Series X spēles, lai palielinātu kopējo atmiņu sistēmā. Jums tāda būs nepieciešama, ja plānojat izmantot vairāk nekā iebūvēto 1TB atmiņu. Tiklīdz spēles priekš jaunās konsoles tiks uzlabotas, daudzām no tām būs nepieciešama ātra iebūvētā atmiņa vai kāda no šīm atmiņas kartēm.

Microsoft ir izstrādājuši šīs paplašinājuma kartes, lai tās atbilstu tai pašai veiktspējai, kāda ir iekšējā SSD. Jūs varēsiet piesaistīt USB disku un konsolē spēlēt Xbox One spēles. Ja spēles tiks atjauninātas ar uzlabojumiem, kas balstīti uz jauno Xbox Velocity atmiņas arhitektūru, tās būs jāpārkopē uz jaunās konsoles iekšējo vai paplašināto krātuvi.

Saistītie raksti:

http://datuve/raksts/8703/playstation-5-pret-xbox-series-x-specifikacijas-kontrolieri-jaunas-funkcijas/
http://datuve/raksts/8717/playstation-5-pret-xbox-series-x-speles-kuras-mes-ceram-redzet/
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us