Windows 7 RC pieejams lejupielādei

Kopš š.g. 5.maija ir pieejams lejupielādei Windows 7 RC, kas ir uzlabotā versija pēc Windows 7 Beta. RC ir svarīgs stūrakmens ceļā uz Windows 7, kas ir nākamā Windows operētājsistēmas versija. Windows 7 RC pieejams lejupielādei Microsoft mājas lapā.

Kā ziņo Microsoft, miljoniem cilvēku, ieskaitot industrijas partnerus, patērētājus un ekspertus, ir testējuši Windows 7, un Microsoft ir saņēmis ievērojamu atgriezenisko saiti Beta perioda laikā, balstoties uz ko ir veikti uzlabojumi Windows 7 RC darbībā – uzlabota drošība, pilnveidota datora pārvaldība, u.c. Entuziasms un atgriezeniskā saite, ko Microsoft ir saņēmis no lietotājiem Beta periodā, nozīmē, ka Windows 7 piedāvās iespējamo labāko programmatūras darba efektivitāti.

„Entuziasms un atgriezeniskā saite, ko mēs redzam, nozīmē, ka Windows 7 piedāvās iespējamo labāko darba efektivitāti plašām programmatūras aplikācijām un ierīcēm. Mēs sadarbojamies ar vairāk kā 10000 uzņēmumiem visā pasaulē, tas ir nepieredzēts atbalsta līmenis.”, stāsta Daiga Trumpe.

Windows 7 Beta perioda laikā ir sagatavota virkne uzlabojumu Windows 7 RC, tai skaitā:

Vienkāršota navigācija, uzlabota darbvirsma un meklējumu atbilstība
Uzlabota rīkjosla
Uzlabots draiveru atbalsts un pārvaldība
Windows Touch uzlabojumi un Touch Zoom
Vairāk Aero tēmu
Uzlabota drošība User Access Control (UAC)
Cutting the Windows 7 partition drive size (required for Bit Locker and Windows Recovery Environment) in half from 200 megabytes to 100 megabytes

Kā arī Windows 7 piedāvās tādus uzlabojumus kā :

Remote Media Streaming – kas atļauj droši piekļūt mājas digitālo mediju bibliotēkai caur internetu no cita Windows 7 datora. Windows Media Player atskaņos mediju bibliotēku tādā pašā veidā kā koplietoti dokumenti mājas tīklā.

Windows XP mode – Windows XP režīms ļaus Windows 7 Pro lietotājiem lietot daudzas Windows XP aplikācijas. Izmantojot Windows Virtual PC, ar Windows XP aplikācijām varēs strādāt noklikšķinot uz Windows 7 darbvirsmas. Windows XP režīms ir izveidots, lai palīdzētu maziem un vidējiem uzņēmumiem, kas lieto XP aplikācijas, pāriet uz Windows 7.

Windows 7 lejupielāde

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us