Windows 10X nebūs pieejama divu ekrānu ierīcēs

Korporācija Microsoft apstiprinājusi, ka plāno Windows 10X pārorientēt uz viena ekrāna ierīcēm. “Pasaule ir pavisam cita vieta, nekā tā bija pagājušā gada oktobrī, kad mēs dalījāmies savā redzējumā par jaunu divu ekrānu Windows ierīču kategoriju,” skaidro Panos Panay. “Mēs Windows 10X esam veidojuši elastīgu, un šis elastīgums ir ļāvis mums koncentrēt uzmanību uz viena ekrāna Windows 10X ierīcēm, kas izmanto mākoņa jaudu, lai palīdzētu mūsu klientiem strādāt, mācīties un spēlēt jaunos veidos.”

Korporācija Microsoft neatklāj, kad viena ekrāna ierīces, piemēram, klēpjdatori, sāks atbalstīt Windows 10X, vai kad tiks izdotas viņu divu ekrānu ierīces. Tomēr Windows 10X vispirms tiks palaista tikai viena ekrāna ierīcēs. “Mēs turpināsim meklēt īsto brīdi, lai kopā ar mūsu OEM partneriem palaistu pārdošanā divu ekrānu ierīces,” saka Panay.

Microsoft maina Windows 10X prioritātes attiecībā uz klēpjdatoriem un viena ekrāna ierīcēm koronavīrusa pandēmijas dēļ. Programmatūras veidotāji katru gadu piedzīvo 75 procentu pieaugumu tam, cik laika tiek pavadīts Windows 10 sistēmā. Arvien vairāk cilvēku strādājot vai mācoties no mājām izmanto tieši klēpjdatorus vai datorus, nevis viedtālruņus vai planšetdatorus.

Jaunā operētājsistēma, kas sākotnēji bija ieplānota divu ekrānu aparatūrai, piemēram, Surface Neo, ietvers vienkāršāku un mūsdienīgāku Windows interfeisu. Korporācija Microsoft ir strādājusi, lai modernizētu Windows 10X ar dažām UI un UX izmaiņām, kas uzlabo pamatus, piemēram, vairāku uzdevumu veikšanu vienlaicīgi, izmantojot Start menu un ātru piekļuvi iestatījumiem.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us