WhatsApp lietotāji tiks bloķēti, ja nepiekritīs jaunajiem noteikumiem

Whatsapp jaunie noteikumi

Šķiet, ka nākamajos mēnešos WhatsApp gatavojas mainīt savus noteikumus un nosacījumus, un tie, kas nepiekritīs, var tikt bloķēti populārajā tērzēšanas lietotnē. Ziņas par šo atjauninājumu sākotnēji nāca ar komandas WABetainfo starpniecību, kas pamanīja un kopīgoja gaidāmo izmaiņu ekrānuzņēmumus.

WhatsApp paziņojumā bija teikts, ka noteikumi stājas spēkā 2021. gada 8. februārī. Pastāv divas opcijas – vai nu tiem piekrist vai arī dzēst savu kontu.

Maz ticams, ka lielākā daļa lietotāju vēlēsies dzēst savu kontu, galu galā WhatsApp joprojām ir vispopulārākā tērzēšanas lietotne pasaulē. Facebook piederošā firma nesen paziņoja, ka katru dienu platformā tiek sūtīti aptuveni 100 miljardi ziņojumu. Nav teikts, ko tieši šīs izmaiņas nozīmē lietotājiem, un uzņēmums pašreiz nesniedz sīkāku informāciju

Tomēr WhatsApp ir apstiprinājis, ka visiem lietotājiem līdz 2021. gada februārim jāpiekrīt jaunajiem noteikumiem, ja vien viņi vēlas turpināt izmantot šo saziņas lietotni.

WhatsApp nesen izklāstīja savus plānus, kas ietver plašāku pieeju uzņēmumiem, kuri, izmantojot lietotni, varēs tieši tērzēt ar saviem klientiem. Ir pat plānots palīdzēt lietotājiem iegādāties produktus tieši caur šo tērzēšanas lietotni.

Lai uzzinātu, kas tieši ir minēts jaunajos konfidencialitātes noteikumos, būs jāgaida līdz februārim, taču šķiet, ka, ja tie kādam nepatiks, iespējams, būs jāatrod cits veids, kā sazināties ar draugiem un ģimeni.

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us