WhatsApp ievieš jaunumu – pazūdošo ziņu opciju

whatsapp

WhatsApp šomēnes ievieš jaunu pazūdošo ziņojumu opciju. Šī funkcija ļaus WhatsApp lietotājiem iestatīt opciju, kas ļaus ziņojumiem starp draugiem automātiski pazusts – tās tiks automātiski dzēstas pēc 7 dienām. Ikviens var iespējot opciju atsevišķās tērzēšanas sarunās, un grupas administrators varēs iespējot pazūdošos ziņojumus grupas čatā.

WhatsApp pārstāvis skaidro, ka opcija būs uzstādīta uz septiņām dienām, jo tas radīšot pakalpojuma izmantotājiem sirdsmieru tādā ziņā, ka sarunas netiks saglabātas mūžīgi. Tajā pašā laikā tas esot pietiekami ilgs laiks, lai neaizmirstu, par ko ir noritējusi saruna. “Iepirkumu sarakstu vai veikala nosaukumu pāris dienas varēs redzēt, un tad, kad tas Jums vairs nebūs vajadzīgs, tas pazudīs, ”, tiek skaidrots.

Pēc septiņām dienām pazūdošie ziņojumi dzēsīs arī fotoattēlus un videoklipus. Lai gan ziņojumi pazudīs abām pusēm, joprojām ir iespējams veikt ekrānuzņēmumus vai vienkārši kopēt ziņojumus, pirms tie tiek automātiski izdzēsti.

Pazūdošie ziņojumi būs jāiespējo katrai grupai vai kontaktpersonai atsevišķi. Kad funkcija būs pilnībā ieviesta, tā būs pieejama kā jauna opcija katra WhatsApp drauga kontaktu sadaļā. Šis iestatījums neizdzēsīs vecākus ziņojumus un ietekmēs jaunos ziņojumus tikai tad, kad jauno funkciju būs iestatījušas visas tērzēšanā iesaistītās personas. WhatsApp saka, ka pakalpojums pakāpeniski iznāks šomēnes.

Ziņojumu dzēšanas opciju piedāvā arī vairākas citas populāras aplikācijas. Vispazīstamākās ir Snapchat, Telegram, Dontalk, SpeakOn un citas.

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us