WhatsApp attēlus tagad varēs sūtīt to “vislabākajā kvalitātē”

WhatsApp attēlus un videoklipus varēs sūtīt visaugstākajā kvalitātē

Nākamā WhatsApp versija ļaus kontrolēt saspiešanas apjomu, ko tā piemēro nosūtāmajiem attēliem un videoklipiem. WABetaInfo ziņo, ka abas funkcijas pašlaik tiek izstrādātas Android lietotnei, un, sūtot attēlus un video, tiks piedāvātas trīs kvalitātes iespējas. Iespējas ir “Auto”, “Best quality” (labākā kvalitāte) vai “Data saver” (datu taupīšana).

Ja atjauninājums tiks izlaists šādā formātā, tas varētu ļaut lietotājam saspiest multivides failus, ja viņi uztraucas par interneta ātrums vai datu ierobežojumiem, vai samazināt saspiešanas apjomu, lai nodrošinātu to, ka attēli vai video tiek sūtīti pēc iespējas augstākā kvalitātē. Pašlaik, lai izvairītos no tā, ka WhatsApp samazina sūtīto attēlu un video kvalitāti, var nomainīt faila paplašinājumu, lai to nosūtītu kā dokumentu, nevis attēlu vai videoklipu (šeit ir parādīts, kā to izdarīt).

Sūtīšanas brīdī varēs izvēlēties video kvalitāti
Attēls: WABetaInfo
Un attēlu kvalitāti
Attēls: WABetaInfo

Pašlaik nav neviena vārda par to, kad funkcija būs pieejama, un WABetaInfo ziņojums attiecas tieši uz Android beta lietotni, nevis uz iOS. Bet, ņemot vērā funkciju paritāti starp WhatsApp lietotnēm, iOS versija, visticamāk, sekos drīz pēc Android versijas atjauninājuma.

Attēlu un video kvalitātes iestatījumi pievienojas arvien pieaugošajam neizlaisto WhatsApp funkciju sarakstam, kuru atklāja WABetaInfo. Visgaidītākais no tiem ir vairāku ierīču atbalsts, kas ļaus pakalpojumu izmantot vairākās ierīcēs. Tiek ziņots, ka šī funkcija tika izstrādāta pagājušajā gadā, un nesen Facebook vadītājs Marks Zukerbergs apstiprināja, ka šī funkcija drīzumā nonāks pie lietotājiem.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us