WhatsApp Web beidzot ir pieejama video zvana funkcija

whatsapp web video zvans

WhatsApp beidzot ievieš pilnībā šifrētu video zvanu un balss zvanu atbalstu sava pakalpojuma datora versijai WhatsApp Web. Jaunā opcija var tikt aktivizēta, lejupielādējot datora versijas aplikāciju no https://www.whatsapp.com/download/.

Balss un video zvani atbalsta Windows 10 64-bit versiju 1903 vai jaunāku un macOS 10.13 vai jaunāku. Turklāt Facebook piederošās ziņojumapmaiņas lietotnes pārstāvji skaidro, ka balss un video zvani ir pilnībā šifrēti (end-to-end encryption). Uzņēmuma mājaslapā sniegts sekojošs skaidrojums: “WhatsApp pilnīga šifrēšana tiek izmantota, kad nosūtāt ziņu citai personai, izmantojot lietotni WhatsApp Messenger. Pilnīga šifrēšana nodrošina, ka tikai jūs un persona, ar ko sazināties, var izlasīt vai noklausīties nosūtīto, bet to nevar izdarīt neviens cits, pat ne WhatsApp“, tādēļ WhatsApp balss un video zvanus nevar ne noklausīties, ne novērot, neatkarīgi no tā, vai tiek zvanīts no tālruņa vai datora.

Iesākumā WhatsApp datora lietotnes pakalpojums tiek piedāvāts virtuālajām sarunām divu personu starpā, lai kompānija varētu pārliecināties, vai tas ir patiesi drošs un vai tas piedāvā pietiekami augstu kvalitāti. Nākotnē pakalpojums piedāvās arī  balss un video zvanus vairāku cilvēku starpā.

Kā izveidot WhatsApp Web video zvanu?

  1. Ielogojies savā WhatsApp Web datora versijas lietotnes profilā;
  2. Atver individuālu saraksti ar vēlamo cilvēku; 
  3. Uzspied uz video zvana ikonas augšējā joslā, lai sāktu video zvanu, vai klausules ikonu, lai sāktu balss zvanu.

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us