WebConf Riga 2010

6. un 7. novembrī Rīgā notiks starptautiskā profesionālā web-izstrādes un serveru tehnoloģiju konference WebConf Riga 2010. Pasākums notiks viesnīcas Tallink Hotel Riga labi iekārtotā konferences zālē un sapulcēs lielu web-izstrādes profesionāļu skaitu no Baltijas un NVS valstīm, kurus interesē web-aplikāciju izstrāde, izstrādātāju komandu pārvaldīšana un serveru administrēšana.

Web-tehnoloģiju skola aicina visus gribētājus pavadīt 2 dienas profesionāļu vidū, bet pēc prezentāciju beigām visi dalībnieki ir aicināti neformālai saskarsmei starp lektoriem un dalībniekiem. Atšķirībā no 22. maijā notikušās konferences Web Standards Days Riga 2010, kuru arī organizēja Skola, šī konference aptver plašāku jomu, proti, web-aplikaciju izstrādi, efektīvu komandas vadību, apjomīgo web-lapu izveidi un darbu ar datu bāzēm.

Lektoru vidū — profesionālie web-izstrādātāji un web-tehnoloģju speciālisti no Krievijas, Ukrainas un Latvijas, kuru prezentācijas būs iespējams ne tikai noklausīties, bet arī piedalīties problēmu un to visdažādāko risinājumu metožu apspriešanā.

Pateicoties kompānijas Zabbix un viesnīcas Tallink Hotel Riga atbalstam, samaksa par dalību konferencē ir tikai 20 LVL. Vietu skaits ir ierobežots.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us