Waze tagad ļauj nosūtīt norādes no datora uz tālruni

Google īpašumā esošā kartēšanas lietotne Waze tagad ļauj nosūtīt norādes no datora uz tālruni.

Īsā pārbaudē manis veiktais process bija diezgan vienkāršs (izmēģināts tika ar Android ierīci). Vispirms savā tālrunī ieejiet Waze aplikācijā un pēc tam datora pārlūkprogrammas versijā piesakieties savā Waze profilā, skenējot QR kodu ar tālruņa kameru. Pēc tam, izmantojot pārlūkprogrammu, ievadiet vajadzīgo maršrutu, un apakšā nospiediet pogu “Sūtīt uz telefonu”, lai saglabātu šos norādījumus tālruņa lietotnē. Noklikšķiniet uz šīs pogas, un savā tālrunī saņemsit paziņojumu no kartēšanas programmas. Pieskarieties šim paziņojumam, lai tālrunī skatītu norādes.

Waze uznirstošais logs

Google Maps jau gadiem ilgi piedāvā līdzīgu funkciju, tāpēc ir patīkami redzēt, ka Waze beidzot iegūst šādu funkciju. Programmas izstrādātāji saka, ka gan Android, gan iOS lietotājiem būs iespēja saņemt norādes no datora versijas uz tālruni.

Programmas tālruņa versijai ir pievienota arī iespēja apskatīt saglabātās atrašanās vietas tīmeklī. Tas nozīmē, ka jums nebūs manuāli jāievada adreses tādām vietām kā jūsu māja vai iecienītākā kafejnīca, ja vien tās ir saglabātas jūsu mobilajā lietotnē.

Saistītie raksti:

http://datuve/raksts/8631/android-11-ir-klat-un-ir-pieejams-ne-tikai-google-pixel-talrunos/
http://datuve/raksts/8613/magenta-lo-fi-player-lauj-izveidot-pasam-savu-virtualo-muzikas-istabu/
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us