Visā Latvijā pieejama Office 365 izmēģinājuma versija

No šodienas organizācijām, uzņēmumiem un profesionāļiem visā Latvijā pieejama mākonī bāzēts pakalpojumu kopums Office 365 bezmaksas izmēģinājuma versija. Tā apvieno visas svarīgākās biznesa produktivitātes funkcijas par nelielu, prognozējamu ikmēneša maksu. Office 365 balstās uz Microsoft Office, Exchange, SharePoint un Lync tehnoloģijām, veidojot integrētu biroja programmatūras, biznesa klases e-pasta, interneta lapas, kopdarbības vides un tiešsaistes saziņas risinājumu.

Office 365 jebkuram lietotājam, tostarp mazām un vidējām organizācijām, sniedz spēcīgus produktivitātes rīkus sākot no 5,25 eiro mēnesī.
„Esmu gandarīts, ka Office 365 tagad pieejams arī Latvijā. Ar Office365 mēs padarām jaunākās produktivitātes tehnoloģijas pieejamas jebkura lieluma uzņēmumam vai organizācijām bez sākotnējā ieguldījuma infrastruktūrā un iespēju maksāt tikai par to, kas tiek lietots.

Gan lietotāju atsauksmes citās valstīs, gan profesionāli pētījumi apliecina, ka Office 365 ļauj būtiski uzlabot uzņēmumu IT nodrošinājumu bez lielām sākotnējām investīcijām, kāpināt darba produktivitāti, atrisināt tipiskākos mūsdienīga darba stila izaicinājumus. Piemēram, IT izpētes kompānijas Forrester 2011.gada jūnija dati liecina, ka jau šobrīd 66% darbinieku Eiropā ar datoru strādā ne tikai no savas darbavietas birojā, bet arī attālināti. IT speciālistu lielākais izaicinājums ir nodrošināt viņiem efektīvu un drošu darba vidi, kas pieejama no dažādām vietām un dažādām ierīcēm. Office 365 piedāvā šādu risinājumu,” skaidro Ēriks Eglītis, Microsoft Latvia vadītājs.

Microsoft Office 365 pakalpojums ir veidots uz biznesa vidē atzītām Microsoft Office Professional Pluss, Microsoft Exchange, SharePoint un Lync tehnoloģijām, lai sniegtu pasaules līmeņa risinājumu saziņai un kopdarbībai. Office 365 iekļauts vienkārši izveidojamas un uzturamas interneta mājas lapas risinājums, kā arī biznesa klases e-pasts, kas ļauj uzņēmumam veidot profesionālu tēlu saziņā ar klientiem un partneriem. Tāpat pakalpojumā iebūvēts antivīruss un aizsardzība pret mēstulēm.

Ar Office 365 cilvēki var iegūt klātbūtnes sajūtu, izmantojot tūlītējo ziņojumapmaiņu un virtuālas tikšanās iespējas ar kolēģiem blakus telpā, citā pilsētā vai valstī. Viņi vienlaikus var strādāt ar tiem pašiem dokumentiem, dalīties idejās, kopīgi plānot savu laiku.

„Office 365 ir labs risinājums, kas sniedz jaunas iespējas, kā būtiski uzlabot organizācijas darba stilu un darba efektivitāti. Tas ļauj katram darbiniekam vienkāršāk un ērtāk plānot savu laiku. Piemēram, speciālistam, kas bieži dodas uz tikšanām ārpus biroja, ļoti svarīgi ir spēt droši un ērti pieslēgties darba dokumentiem attālināti no sava datora, nevis gaidīt, līdz būs iespēja nokļūt atkal savā darba vietā. Līdzīgi ir ar sanāksmju organizēšanu – ko darīt, ja uzņēmumam ir filiāle citā pilsētā un nepieciešams filiāles vadītājam palīdzēt „noslīpēt” prezentāciju klientam? Ar Office 365 risinājums ir vienkāršs – visi iesaistītie speciālisti var pieslēgties tiešsaistes videokonferencei un vienlaikus strādāt ar prezentāciju katrs sava datora darbvirsmā – it kā izmantojot interaktīvu tāfeli. Office 365 spēj arī atbrīvot uzņēmumu no rūpēm par savu serveru iegādi un uzturēšanu – pakalpojums tiek nodrošināts no tīmekļa datu centra. Šie piemēri ir tikai neliela daļa no Office 365 iespējām, bet rezultātā tas viss palīdz strādāt ātrāk, efektīvāk un ietaupīt pavisam reālu naudu ceļa izdevumu, telefonsaziņas, IT aprīkojuma un citos veidos,” saka Datorzinību centra valdes priekšsēdētājs Andris Ķikāns.

Office 365 pakalpojums pārdošanā būs pieejams 2012.gada pirmajā pusē. Pakalpojuma versija profesionāļiem un maziem uzņēmumiem, kuru lietotāju skaits nepārsniedz 50, maksā 5,25 eiro mēnesī vienam lietotājam neatkarīgi no izmantoto ierīču skaita. Ar Office Web Apps lietotāji var aplūkot un rediģēt dokumentus. Exchange Online nodrošina biznesa klases e-pastu ar 25 GB pastkastīti, kalendāru, kontaktu sarakstu un darba plānotāju, kā arī aizsardzību pret vīrusiem un mēstulēm. Lync sniedz videokonferenču iespēju un tūlītējo ziņojumapmaiņu. SharePoint Online ļauj izveidot profesionālu, viegli atjaunojamu interneta lapu, kā arī kopdarbības vidi kopīgam darbam ar dokumentiem.

Office 365 vidējiem un lieliem uzņēmumiem un organizācijām piedāvā četrus pamata pakalpojumu plānus, ko organizācija var izvēlēties un variēt atkarībā no katram konkrētam lietotājam nepieciešamās funkcionalitātes un organizācijas kopējām vajadzībām. Izmaksu spektrs vidējiem un lieliem uzņēmumiem variējas no 9 līdz 25,5 eiro par vienu lietotāju mēnesī atkarībā no konkrēta pakalpojumu plāna. Plašākais pakalpojumu plāns ietver e-pastu, kalendāru, kontaktus, aizsardzību pret vīrusiem un mēstulēm, arhīvu, kopdarbības portālu, virtuālu tikšanos iespēju, tiešsaistes ziņojumapmaiņu, video zvanus, Office Professional Plus abonēšanu, balss pastkastīti un paplašinātu arhivēšanas funkcionalitāti, Access, Visio un Excel Services, kā arī telefoniju.

„Sadarbība ir viens no biznesa attīstības pamatnosacījumiem, tāpēc sadarbības tehnoloģijām būtu jābūt pieejamām ikvienam. Office 365 izlīdzina iespēju piedāvājumu, sniedzot maziem un vidējiem uzņēmumiem spēcīgus sadarbības rīkus, kas līdz šim bieži vien bija pieejami tikai lieliem uzņēmumiem,” stāsta Andrejs Juščenko, Microsoft Office biznesa grupas vadītājs Baltijā. „Tas ir veids, kā bizness tiks organizēts nākotnē. Forrester aprēķini liecina, ka mūsdienīgai biznesa organizācijai Office 365 ieguldītās izmaksas atmaksājas pat divu mēnešu laikā,” noslēdz Juščenko.
Vienlaikus ar Latviju izmēģinājuma versija būs pieejama vēl papildus 21 valstī, tostarp, Igaunijā un Lietuvā, vairākās Austrumeiropas un Tuvo Austrumu valstīs. Līdz šim jau 40 pasaules valstīs bija pieejams Office 365.
Vairāk informācijas un iespēja izmēģināt Office 365 pakalpojumu: [url]www.office365.lv[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us