Virszemes televīzijas starta pakas tagad arī Latvijas Pasta nodaļās

Lattelecom vienojies ar Latvijas Pastu par Virszemes televīzijas Starta pakas izplatīšanu visās Latvijas pasta nodaļās. Līdz ar to dekoders ar viedkarti un aktivizētu 30 dienu bezmaksas piekļuvi maksas kanāliem šobrīd jau nopērkams 620 Latvijas Pasta filiālēs.

„Šobrīd Virszemes televīziju pēc mūsu aprēķiniem skatās jau vismaz 160 000 mājsaimniecību, kas ir tieši puse no visiem analogās televīzijas skatītājiem. Līdz pilnīgai analogā signāla atslēgšanai visā valstī vēl ir nepilni divi mēneši, kuru laikā ļoti daudziem iedzīvotājiem jāpagūst aprīkot televizori ar dekoderu, ja viņi arī turpmāk vēlas bez maksas skatīties Latvijas TV kanālus. Man ir liels prieks, ka tagad dekoderi būs nopērkami arī Latvijas pasta nodaļās, līdz ar to cilvēkiem tie būs pieejami vēl plašāk, nekā līdz šim,”
saka Lattelecom komercdirektore Kerli Gabriloviča.

Citas dekoderu iegādes vietas

Dekoderus iespējams iegādāties arī Lattelecom veikalos, Rimi, Supernetto, Maxima, kā arī sadzīves elektronikas preču veikalos (precīzu veikalu adrešu sarakstu meklējiet Lattelecom mājas lapā vai zvanot uz 177). Tāpat arī dekoderus iespējams pasūtīt ar piegādi mājās, zvanot uz Lattelecom klientu servisa tālruni 177 (maksa par piegādi- 6.05 Ls).

Par virszemes televīziju

Kā jau iepriekš ziņots, aprīlī analogo apraidi Rīgas apraides reģionā (70-90km rādiusā ap Rīgu) pārtrauca LNT un LTV1, bet 1.jūnijā analogā apraide tiks izslēgta visā valstī.

Atgādinām, ka šobrīd valstī notiek vispārēja pāreja no analogās uz Virszemes ciparu TV apraidi, un tas nozīmē, ka tiem skatītājiem, kuri līdz šim TV uztvēra ar istabas vai jumta antenu palīdzību, nepieciešams iegādāties dekoderu, lai turpinātu bez maksas skatīties Latvijas kanālus.

Virszemes apraide ir vienīgais apraides veids, kas iedzīvotājiem nodrošina iespēju skatīties TV programmas bez maksas. Pārējie apraides veidi ir tikai un vienīgi par maksu.

Informāciju par Virszemes televīziju var iegūt Lattelecom mājas lapā, zvanot uz 177 (Lattelecom tīklā zvans ir bez maksas ), zvanot uz 1188 (maksas zvans), kā arī bibliotēkās visā Latvijā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us