Vienpadsmit SOS Bērnu ciemata mājas Īslīcē aprīkotas ar LG Electronics dāvināto sadzīves tehniku

Turpinot atbalstīt Latvijas SOS Bērnu ciematu asociāciju, kompānija LG Electronics Latvia vienpadsmit Īslīces ciemata mājām ziedojusi sadzīves tehniku – dāvinot vienpadsmit ledusskapjus, kas ir īpaši energoefektīvi un nākotnē palīdzēs ģimenēm ietaupīt līdzekļus. Tāpat SOS Bērnu ciematiem ziedots putekļusūcējs, divas mikroviļņu krāsnis, trīs datoru monitori, kā arī televizors ar mājas kinozāli.

“Sadarbojoties ar SOS Bērnu ciematu asociāciju Baltijā jau no 2009.gada izdevies panākt to, kas ir mūsu uzņēmuma pamatvērtība – padarīt dzīvi labāku. Ziedojot savus produktus redzam, kā tie palīdz atvieglot ikdienu, un ticam – pasaule var kļūt labāka tikai katram iesaistoties un summējot vairākas labas iniciatīvas,” uzsver LG Electronics Latvia prezidents Hong Ju Jeon.

[img]http://datuve/images/upload/20110330164441.jpg[/img]
Gatis Matulēvičs, Īslīces ciemata direktors: “Mēs esam ļoti pateicīgi LG Electronics uzņēmumam par atbalstu. Kuplai saimei, kāda ir katrā no mūsu 11 SOS Bērnu ciematu ģimenēm, kvalitatīva un ekonomiska sadzīves tehnika ir ļoti svarīga, jo tā ekonomē gan laiku, gan naudu. Vecie ledusskapji, kas bija iegādāti pirms 14 gadiem, savu laiku bija nokalpojuši, bet iegādāt jaunus mēs paši saviem spēkiem šobrīd nebūtu varējuši. Mēs varam vienīgi vēlēties, lai mums būtu vairāk šādu uzticamu draugu, kas izprot mūsu darbu un to atbalsta.”

[img]http://datuve/images/upload/20110330164513.jpg[/img]
Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija ir sociāla labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenes modeļa aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un īsteno ģimeņu stiprināšanas projektus. Īslīces SOS bērnu ciemats atrodas Bauskas novadā, Īslīces pagastā, 70 km attālumā no Rīgas. SOS ģimenes ciematā dzīvo no 1997. gada. Ciematu veido 12 ģimenes mājas, administratīvās celtnes un rotaļu laukums. Katrā ģimenes mājā dzīvo SOS mamma vai vecāku pāris un 4-7 bērni. Šobrīd Īslīces SOS bērnu ciemata ģimenēs dzīvo 57 bērni.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us