Vidzemes TV raida arī digitālā formātā

Jau no 22. aprīļa testa režīmā ciparu apraidē sāk raidīt pirmā reģionālā televīzija – Vidzemes TV. Tas nozīmē, ka tiem skatītājiem Vidzemē, kuri jau pārgājuši uz Virszemes ciparu apraidi un aprīkojuši televizorus ar dekoderiem, nu ir pieejams vēl viens bezmaksas kanāls.
Vidzemes televīzija ciparu apraidē būs skatāma visā Vidzemē un pat daļā Ziemeļlatgales – no Ainažiem līdz pat Balviem.

„Šis mums kā reģionālajai televīzijai ir nozīmīgs tālākās attīstības solis. Ja iepriekš Vidzemes televīziju redzēja tikai 30% Vidzemes iedzīvotāju, no šodienas mūs jaunā kvalitātē var uztvert 99% Vidzemes. Man kā reģionālā medija vadītājam ir svarīgi, ka varu savu saturu nogādāt līdz plašākai auditorijai, jo tad mums ir pamats sagaidīt arī lielākus ieņēmumus no reklāmdevējiem un attīstīties. Vidzemes televīzijas skatītāji jau no šodienas var sagaidīt arī plašāku saturu,” sola SIA „Valmieras TV” valdes priekšsēdētājs Ingemārs Vekteris.
Vidzemes televīzija ir pirmā no Latvijas reģionālajām televīzijām, kas saņēmusi Nacionālās Radio un televīzijas padomes atļauju raidīt ciparu formātā.

Lattelecom komercdirektore Kerli Gabriloviča pauž gandarījumu, ka ciparu apraidei, pievienojies arī pirmais reģionālais kanāls. Vidzemes Televīzijas vienošanās ar Lattelecom, kas nodrošina pāreju uz ciparu apraidi, paredz, ka testa apraide tiks veikta līdz 1.jūnijam.
Par to, kā reģionālo televīziju apraide notiks pēc 1.jūnija, kad visā Latvijā tiks atslēgta analogā apraide, tuvākajā laikā jālemj Nacionālajai Radio un televīzijas padomei, kas grasās izsludināt konkursu par viena reģionālā kanāla izveidi. Tas būtu sestais bezmaksas kanāls, kas iedzīvotājiem būtu brīvi no ētera uztverams bet jebkādas papildus abonēšanas maksas.

Par Vidzemes Televīziju

SIA “Valmieras TV” ir lielākais reģionālais mediju uzņēmums Latvijā, kas apvieno reģionālo TV kanālu “Vidzemes Televīzija” (VTV) un reģionālās radio stacijas “Radio Valmiera” un “Radio Skonto Vidzeme”.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us