Video: pirms svētkiem aicina parūpēties par mobilajiem telefoniem

Nepareiza telefona lietošana, bojājumi no mitruma un triecieniem ir tipiskākās problēmas, ar kurām saskaras mobilo telefonu lietotāji, sākoties vasaras sezonai, liecina DT Mobile servisa dienesta dati. Lai svētku laikā nebūtu nepatīkami starpgadījumi, DT Mobile eksperti aicina iedzīvotājus parūpēties par savām mobilajām iekārtām.

Mobilo tehnoloģiju eksperti atgādina – pirms došanās uz svētku norises vietu pārbaudīt, vai telefons ir uzlādēts un līdzi paņemts lādētājs. Ja pasākums paredzēts brīvā dabā, tad līdzi paņemt mašīnas lādētāju.

„Lai izvairītos no nepatīkamiem starpgadījumiem, aicinām Līgo svētku svinētājus piedomāt, lai mobilās iekārtas atrastos sausā vietā, būtu uzlādētas un nepieciešamības gadījumā nodrošinātas ar atbilstošiem aksesuāriem, piemēram, aizsargmakiem no mitruma,” norāda DT Mobile Tehniskā dienesta direktors Jānis Ducmanis.

Viena no biežāk izplatītājām problēmām, ar kurām DT Mobile servisa darbinieki strādā pēc Līgo svētkiem, ir telefona bojājumi mitruma dēļ. Tam ir vairāki iemesli – svētku laikā telefons stāvējis uz galda un apliets, laivu brauciena laikā iekārta iekritusi ūdenī vai mobilais telefons vienkārši aizmirsts lietū.

Ja mobilais telefons ir nonācis saskarsmē ar ūdeni, tad pirmais uzdevums ir mēģināt nokratīt pēc iespējas vairāk ūdeni no iekārtas, lai paliek pēc iespējas mazāk ūdens pilienu vai pēdas uz galvenās plates. Tāpat DT Mobile eksperti aicina – ja telefonam ir izņemams akumulators, tad obligāti to izņemt ārā un līdz telefona apskatei servisā nelikt atpakaļ. Ja akumulators nav izņemams ārā, tad iespēju robežās ātri to nogādāt uz servisu.

Kā tipiskāko kļūdu DT Mobile servisa darbinieki norāda telefona žāvēšanu mikroviļņu krāsnī, ar fēnu vai likšanu uz radiatoriem un pēc tam mēģinājumus to uzlādēt. Šādas darbības var radīt neatgriezeniskas sekas, jo elementi ir jau sākuši korodēt.

Domājot ar telefonu pareizu lietošanu un maksimāli garu telefona mūžu, DT Mobile ir izveidojis izglītojošu video sēriju, kurā Jānis un Līga iepazīstas ar tipiskākajām problēmām un kļūdām, lietojot telefonus. Pirmā sērija par to, ko darīt, ja telefons iekritis ūdenī: [url=http://ej.uz/adgu]http://ej.uz/adgu[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us