Viasat klientiem turpmāk bez maksas būs redzams filmu kanāls TV1000 Premium

Saskaņā ar Viasat jaunāko klientu pētījumu gandrīz 50% televīzijas skatītāju gribētu palielināt pieejamo filmu klāstu. Reaģējot uz klientu prasībām, Viasat nolēmis visiem Zelta paketes klientiem bez maksas pievienot ekskluzīvo filmu kanālu TV1000 Premium, tādējādi kompānija Viasat turpina stiprināt savas tirgus pozīcijas Latvijā kā labākajam TV satura operatoram.

„Prestižā filmu kanāla TV1000 Premium pievienošana mūsu Zelta paketes klientiem ir daļa no uzņēmuma stratēģijas piedāvāt aizvien jaunus pakalpojumus un risinājumus,” informē Henings Liks (Henning Lycke), Viasat vadītāja pienākumu izpildītājs Latvijā.

Viasat ir pārliecināts, ka šā brīža tirgus apstākļos, kad noslēgusies ilgi gaidītā pāreja uz digitalizāciju, TV skatītāji kļūst daudz prasīgāki attiecībā pret saturu, ko piedāvā pakalpojuma sniedzējs. „Nenoliedzami piedāvātā satura loma operatora izvēlē pieaug un – kļūst izšķiroša. Ar TV1000 Premium kanālu Viasat stiprina savas tirgus pozīcijas kā operators, kas nodrošina labāko no televīzijas satura atbilstoši klientu vajadzībām,” piebilst H. Liks.

Kopumā kompānija Viasat 2010. gadā strauji papildinājusi piedāvāto kanālu klāstu ar astoņiem jauniem kanāliem – Viasat Hockey, Viasat Nature, TVCI, Euronews, Nick Jr., Diva Universal un augstas izšķirtspējas jeb HD kanāliem – MTVNHD un Viasat Premier League HD. H. Liks norāda: „Jo īpaši esam gandarīti par Viasat Premier League HD kanāla ienākšanu Latvijas tirgū, jo tas pārstāv tiesības raidīt labākos no pasaules sporta notikumiem. Tāpat mums ir izdevies papildināt kanālu klāstu, kas translē krievu valodā, šogad pievienojoties pieciem jauniem kanāliem krievu valodā.”

TV1000 Premium ir ekskluzīvs filmu kanāls, kas piedāvā labākās un jaunākās visa veida žanru filmas. Līdzās kinoteātru filmu pirmizrādēm, kanāls piedāvā arī tematiskās filmu nedēļas. Drīzumā skatītāji varēs redzēt tādas filmas kā Ellespuika 2: Zelta armija, Amēlija, savukārt decembrī televīzijas pirmizrādi piedzīvos Ledus laikmets 3: Dinozauru ēra un Mamma Mia. Kanāls tiks pievienots visiem Viasat Zelta paketes klientiem līdz oktobra beigām.

Prestižais filmu kanāls rāda filmas oriģinālvalodā 24 stundas diennaktī, izvēloties latviešu vai krievu valodas subtitrus.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us