Vēl viena iespēja nopelnīt internetā ar mājaslapu

Datuve.lv jau raksīja par Lattelecom Affiliate sistēmu, kas apmeklētu mājaslapu īpašniekiem ļauj nopelnīt līdz pat 1500Ls mēnesī izvietojot noderīgus un aktuālus linkus uz dažādu informāciju – iespēju pieslēgt optisko internetu līdz 500Mbit sekundē, iespēju pieslēgt digitālo televīziju un citus. Informācijas izvietošana ir izdevīga arī mājas lapas apmeklētājiem, jo tādējādi tie ir lietas kursā par aktualitātēm un jaunumiem tirgū.

Ir svarīgi zināt, ka apmeklētājam pasūtot pakalpojumu caur tādu mājaslapu, kura ir izvietojusi informatīvos linkus, tam nav sadārdzinājums, bet apmeklētājs iegūst atlaides. Apmeklētājs par izvēlēto pakalpojumu maksā kā parasti vai arī īpašu akcijas pakalpojuma cenu, kura ļauj tam labi ietaupīt.

Šonnedēļ datortehnikas tirdzniecības kompānija Dateks.lv ir prezentējusi savu Dateks partneru sistēmu, kurai var pieslēgties ikviens mājaslapas īpašnieks.

Dateks.lv partneru programma

Paralēli partneru sistēmai kompānija Dateks ir izveidojusi arī blogu blog.dateks.lv, ko sola piepildīt ar aktuālu informāciju , piedāvājumiem un Dateks tehnikas veikalu saistītiem jaunumiem. Ir iespēja sekot veikala jaunumiem, ko izveidoja Dateks partneru programmas un bloga veidotāji Twitter tīklā twitter.com/Dateks.

Portatīvie datori ar Core i3 un Core i5 procesoriem - dateks.lv

Lattelecom Affiliate

Lattelecom Affiliate partneru sistēmas piedāvātie pakalpojumi nodrošina augstus rādītājus (10 līdz 50Ls no viena darījuma) un nepārtraukti tiek strādāts pie šo rādītāju tālākas uzlabošanas. Augstie konvertācijas rādītāji nodrošina augstu varbūtību, ka mājaslapu atsūtītais apmeklētājs izvēlēsies kādu no Lattelecom partneru sistēmas pakalpojumiem.

Partneru programmu nākotne Latvijā

Ir parādījusies informācija un tuvākajā laikā ir gaidāms, ka nākotnē vēl vairākas IT pakalpojumu un datortehnikas kompānijas pieslēgs savas mājaslapas kvalitatīvām partneru sistēmām, no kurām iegūs gan mājaslapu uzturētāji, gan lietotāji.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us