Veikalu kari: investīcijas aizsardzībā aug, zaudējumi samazinās

2010. gada 25. oktobrī notiks ikgadējā preses konference par tēmu: „Veikalu kari: investīcijas aizsardzībā aug, zaudējumi samazinās”
Konferencē tiks prezentēti „Mazumtirdzniecības pētījumu centra” apkopotie dati par veikalu aplaupīšanu laikā no 2009 līdz 2010 gadam. Šāda veida pētījumi tiek veikti pasaules mērogā un nu jau ir kļuvuši par tradīciju.

Eiropā dati par zaudējumiem tirdzniecības procesā tiek prezentēti jau 10.reizi. Preses konferencē tiks prezentēti dati par zaudējumiem tirdzniecībā dažādās Eiropas un Baltijas valstīs, tiks apspriesti šo zaudējumu avoti, vienlaicīgi analizējot iekšējās zādzības(kuras izdara darbinieki) un ārējās(kuras izdara pircēji). Šogad pirmo reizi pētījumā piedalās Krievija. Tāpat tiks pārrunāta praktiskā pieredze preventīvajā darbā ar zaudējumiem, izcelti visbiežāk zogamo preču tipi, demonstrētas dažādas preču aizsardzības tehnoloģijas un to darbības principi; tiks veikta pašreizējā perioda un iepriekšējā gada datu salīdzinošā analīze. Programmā ir arī iekļauta tendenču izskatīšana un tehnoloģiju analīze, kas palīdzēs tirgotājiem cīņā ar zādzībām.

Preses konferencē piedalīsies tirdzniecības departamenta UAB ”New Vision Baltija” direktors Vaidas Belinis

Preses konferenci varat vērot internetā no plkst.11.00:
[url=http://www.youtube.com/user/newvisionbaltic]www.youtube.com/user/newvisionbaltic[/url]
[url=http://www.slideshare.net/NewVisionBaltija]www.slideshare.net/NewVisionBaltija[/url]

Jautājumus tirdzniecības departamenta UAB ”New Vision Baltija” direktoram Vaidasam Belinisam varat uzdot telefonkonferencē no plkst. 11.00: kurā Jūs varat piedalīties zvanot uz numuru 870055501, parole 101025.

Laipni lūdzam piedalīties.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us