Vai tiešām citplanētieši mūs ir atraduši?

citplanētieši un Donalds Tramps

Haims Ešeds (Haim Eshed) jau atrodas pensijā, bet liela viņa dzīves daļa aizritēja vadot Izraēlas kosmosa izpētes programmu. Iespējams, ka tā nav tik slavena kā ASV, Eiropas, Japānas vai Ķīnas programmas, taču tā ir konkurētspējīga zinātniska institūcija. Ešeds saka, ka, pateicoties savam darbam, viņš uzzināja, ka citplanētieši ne tikai pastāv, bet arī sadarbojas ar mums. 

Un tā ir tikai daļa no Ešeda izteikumiem. Pēc viņa teiktā, “galaktikas federācija” uztur ciešus sakarus ar Amerikas Savienotajām Valstīm un Izraēlu, taču ir lūgusi šīs valstis nedalīties ar šo informāciju.

Atvaļinātais ģenerālis Ešeds 29 gadus vadīja Izraēlas kosmosa pētījumu programmu un mācīja Izraēlas Tehnoloģiju institūtā, tādēļ nevarētu teikt, ka šis cilvēks ir kāds dīvainis, kas apgalvo, ka viņu nolaupījuši citplanētieši.

Ešeda izteikumi tika uzklausīti Izraēlas ziņu izdevumā Yediot Aharonot. Neskatoties uz to, Ešeda stāstījums saņēma tikai kodīgas piezīmes un neslēptu izsmieklu. 

Vai citplanētiešu civilizācija ir organizēta tāpat kā mūsu – ar zinātniskām institūcijām, federācijām un organizācijām?

Ešeds apgalvo, ka citplanētiešu organizācija ir parakstījusi līgumu ar ASV un Izraēlas valdībām par eksperimentu veikšanu šeit uz Zemes. 

Kādu eksperimentu? Visdažādāko, bet galvenokārt tie ir saistīti ar kosmosa izpēti. Galu galā citplanētieši – civilizācija, kas spējusi mūs atrast, sazināties ar mums un izprast saziņas veidus – vēlas mūsu zinātnieku palīdzību un pētniecības iespējas. 

Kur ir tie citplanētieši? Nu, protams, uz Marsa, un atrodas dziļi pazemē. Tur viņi sadarbojas ar ASV astronautiem, kas, protams, regulāri tur lido un tādējādi veicina šo starpgalaktisko sadarbību. 

Kādi eksperimenti tiek veikti uz Zemes un Marsa, Ešeds, protams, neatklāja. Nav arī skaidrs, kā cilvēki regulāri ceļo uz Marsu, un neviens to nav pamanījis. 

Izklausās neticami? Varbūt, bet Ešeds atklāj vēl vairāk interesantu lietu. Izrādās, ka ASV prezidents Donalds Tramps zinot par citu zemju civilizācijām, taču tas netiekot atklāts, lai neradītu uz Zemes masveida histēriju. Uz Zemes esot tik daudz problēmu, un nevajadzētu sākt runāt par to, kas tikai palielinātu apjukumu cilvēku prātos. 

Kā Ešeds zina šo informāciju, ja viņš vairs nestrādā? Ešeds vienkārši zina. 

Kāpēc Ešeds iepriekš nerunāja? Tāpēc, ka viņš baidījās sabojāt savu karjeru. Viņš apgalvo, ka savas dzīves laikā ir ieguvis vairākus grādus un apbalvojumus, tādēļ ir iemantojis cieņu.

Protams, vienmēr ir iespēja, ka pastāv kāda veida saziņa starp cilvēkiem un citplanētiešiem. Bet šādi stāsti vienkārši nešķiet pārliecinoši. Kāpēc tikai ASV un Izraēla? Kādēļ netiek iesaistītas, piemēram, Krievija vai Ķīna, un kāpēc par šo sadarbību nav ziņojuši citi iesaistītie pētnieki? Tie ir tikai daži jautājumi, ko varētu uzdot.

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us