Vai Apple beidzot plāno piedāvāt lētāku liela izmēra viedtālruni?

Apple

Pēc ievērojamā analītiķa Ming-Chi Kuo teiktā, Apple 2022. gadā pārdos iPhone ar 6,7 collu ekrānu par mazāk nekā 900 ASV dolāriem. Ja tas tā tiešām būs, iPhone 14 pircējiem būs lētāks veids, kā iegūt liela izmēra viedtālruni, jo Apple šobrīd pārdod tikai 12 Pro Max, kura cena ir 1299 eiro.

Kuo prognozē, ka Apple 2022. gada non-pro iPhone klāstā ietilps tālruņi ar 6,1 un 6,7 collu ekrāniem (tie paši izmēri ir attiecīgi pašreizējiem iPhone 12 Pro un 12 Pro Max). Turklāt nebūšot pieejami iPhone Mini ar 5,4 collu ekrāniem. Analītiķi, tostarp Kuo, ir teikuši, ka Mini 2022. gadā vairs netiks piedāvāti, jo tiek ziņots par zemo pārdošanas apjomu.

Lai gan daži varētu sērot par to, ka vairs nebūs pieejami šie mazā izmēra tālruņi, no Apple viedokļa labāk ir popularizēt tieši lielo ekrānu tālruņus. Ir zināms, ka Apple pagājušā gada beigās pasūtīja ziņojumu par patērētāju viedtālruņu iegādes paradumiem. Ziņojums parādīja, ka daudzi klienti pērk tālruņus, kuru ekrāni ir lielāki par sešām collām, un ka vairāk cilvēku izvēlas tieši Samsung lielo ekrānu viedtālruņus nevis Apple.

Abas kompānijas saskaras ar tirgu, kas palēninās, un tām ir jācīnās ar pieaugošajām izmaksām. Ja Apple ir pieņēmis lēmumu par zemākas klases liela ekrāna izmēra viedtālruni, tas ir tādēļ, ka pētījumi rāda, ka daudzi patērētāji vēlas tālruņus, kas ir gan lielāki, gan lētāki. Kaut arī Apple ir nedaudz strādājis pie šī mērķa sasniegšanas (iPhone 12, 11 un XR visiem ir bijuši 6,1 collu ekrāni), lielie tālruņi parasti tāpāt ir augstākās klases kategorijā – nākamais gads varētu būt laiks, kad cilvēki vēlētos iegādāties viedtālruņus ar ekrānu, kas ir lielāks par 6,1 collām, nevēloties tērēt vairāk par 1000 eiro.

Papildus analītiķa Ming-Chi Kuo prognozēm par zemākas klases 6,7 collu iPhone, 9to5Mac arī ziņo, ka 2022. gadā iPhone tālruņiem būs pirkstu nospiedumu lasītājs, kas paslēpts zem displeja un ka būs jauns iPhone SE ar 5G.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us