Uzsāk jaunu informācijas tehnoloģiju uzņēmumu atbalsta programmu

Rīt, 26.martā, starptautiskā biznesa ideju apmaiņas un izstrādes pasākuma Garage48 ietvaros Microsoft oficiāli informēs par jauno IT uzņēmumu atbalsta programmas Microsoft BizSpark pieejamību Latvijā, tās nosacījumiem un sadarbības partneru tīklu.

Microsoft BizSpark programma vairāk kā 100 pasaules valstīs sniedz atbalstu trīs pamatvirzienos – bezmaksas programmatūra un izstrādātāju rīki, biznesa attīstības un tehnoloģiju konsultācijas, atbalsts biznesa kontaktu veidošanai un uzņēmuma atpazīstamības veicināšanai.

Trīs gadu atbalsta programmai var pieteikties ikviens jaunais tehnoloģiju uzņēmums, kura mērķis ir izstrādāt un virzīt tirgū inovatīvus un sadarbspējīgus IT risinājumus. Uzņēmumam jābūt jaunākam par trīs gadiem un tā gada peļņai jābūt mazākai par vienu miljonu ASV dolāru.

„Esam gandarīti par iespēju piedāvāt jaunajiem Latvijas IT uzņēmumiem piedalīties BizSpark programmā. BizSpark ietvaros jaunie uzņēmumi saņem iespēju trīs gadus bez maksas izmantot Microsoft programmatūras izstrādes rīku un serveru produktu licences, tostarp, Windows Azure, lietojumprogrammu un pakalpojumu veidošanai. Ar BizSpark atbalstu jaunie uzņēmumi var nelauzīt galvu par to, kur ņemt atbilstoša līmeņa programmatūras resursus, bet koncentrēties uz savu biznesa ideju īstenošanu,” saka Tautvydas Dagys, programmas koordinators Baltijas valstīs.

Papildus programmatūras resursiem programmas dalībnieki saņem arī biznesa attīstības un tehnoloģiju apmācību iespējas bez maksas vai ar ļoti nelielām izmaksām. Programmas darbības laikā ikviens uzņēmums var saņemt Microsoft ekspertu atbalstu divu tehnisku problēmsituāciju atrisināšanai, neatkarīgi no tā, cik ilgu laiku tas prasa. Microsoft nodrošina arī pieeju ekspertu un domubiedru informācijas apmaiņas tīkliem, tiešsaistes bibliotēkai un citiem resursiem.

Visbeidzot, Microsoft, izmantojot savu sadarbības partneru tīklu, palīdz programmas dalībniekiem attīstīt biznesa kontaktus, uzrunāt potenciālos investorus, partnerus, klientus, piesaistīt mediju uzmanību. Programmas partneri Latvijā ir OpenCoffee Club Riga kustība, starptautiskais biznesa ideju apmaiņas un izstrādes pasākums Garage48 un Ventspils Augsto tehnoloģiju parka Biznesa inkubators.

„BizSpark ar salīdzinoši maziem ieguldījumiem dod iespēju ideju bagātiem cilvēkiem īstenot savas idejas un veidot uz to pamata biznesu. Ar šīs iniciatīvas palīdzību IT nozares entuziastiem saņemt biznesa attīstības konsultācijas un atbalstu nepieciešamo kontaktu veidošanai, kā arī ir iespēja izmantot Microsoft programnodrošinājuma resursus,” saka OpenCoffee Club Riga un Garage48 organizators Latvijā Gunārs Grundštoks.

Garage48 no 25. līdz 27.martam organizē kustība Open Coffee Club Riga sadarbībā ar Rīgas Ekonomikas augstskolu. Pasākuma norises vieta – Rīgas Ekonomikas augstskola, Strēlnieku ielā 4a. Plānots, ka Garage48 pulcēs ap 100 informācijas un mobilo tehnoloģiju entuziastu no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas un Somijas. Līdzīgi pasākumi jau notikuši Skandināvijas valstīs un Āfrikā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us