Uzņēmumu vadības sistēma “Ozols” iznākusi mākoņdatošanas versijā

Uzņēmumu resursu vadības sistēma “Ozols” iznākusi mākoņdatošanas versijā “Ozols 365”, kuru var izmantot attālināti, neiegādājoties tam īpašu serveri.

Paziņojumā medijiem “Ozols 365” tiek saukts par pakalpojumu, kuru uztur attālinātā serverī un izmanto tā funkcijas caur internetu. Tāpat kā līdzšinējais uzņēmumu vadības risinājums “Ozols”, “Ozols 365” aptver gan biznesa vadības (tirdzniecības, pakalpojumu sniegšanas, ražošanas, personāla vadības), gan finanšu vadības un grāmatvedības funkcijas.

“”Ozols 365” serveris ir izvietots vismodernākajiem drošības standartiem atbilstošā datu centrā. Datu centra nodrošinātais pieslēgums interneta tīklam, kas realizēts, izmantojot divas neatkarīgas optiskās līnijas, garantē ātru piekļuvi klientu datiem, ar pieejamību 99,98%. “Ozols” 365 klientu datubāzēm katru diennakti tiek veidotas rezerves kopijas,” paziņojums citē “Ozols Grupa” programmatūras izstrādes vadītāju Eināru Vilcānu. Savukārt Ozola paskaidroja, ka “Ozols 365” tiek uzturēts “Latnet” datu centrā.

“Ozols 365″ tiek piedāvāts kā programmatūras noma par fiksētu mēneša maksu, bez nepieciešamības iegādāties un uzturēt serveri un programmatūras licences,” teikts paziņojumā medijiem.

“Ozols Grupa” ir informācijas tehnoloģiju uzņēmums, kas veic resursu vadības sistēmas “Ozols” izstrādi un uzturēšanu. Sadarbībā ar partneriem “Ozols Grupa” veic nozaru risinājumu un pielāgojumu un integrācijas risinājumu izstrādi un ieviešanu.

Sistēmu “Ozols” lieto tādi Latvijā pazīstami uzņēmumi kā Latvijas Banka, “Cēsu alus”, “Orlen Latvija”, Latvijas Nacionālā opera, SIA “Aerodium”, AAS “Baltikums”, SIA “Rīgas ūdens” un citi.

Resurss: LETA

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us