„Unity Document Suite“ – jauna programmatūras pakete no Konica Minolta efektīvam darbam ar dokumentiem

Jaunā Konica Minolta programmatūras pakete „Unity Document Suite“ ir universāls dokumentu pārvaldīšanas risinājums. Turklāt to var savietot gan ar Konica Minolta, gan ar citu ražotāju multifunkcionālām iekārtām.

“Lietotāji novērtēs “Unity Document Suite”, jo tā piedāvā visas funkcijas, kas nepieciešamas dokumentu pārvaldīšanai,” saka Simona Dēlhaimere (Simone Dahlheimer), produktu vadītāja no Konica Minolta Business Solutions Europe. “Skanēšana, konvertēšana, rediģēšana, organizēšana, meklēšana un arhivēšana – visus šos uzdevumus var paveikt ar vienu programmatūras paketi. Turklāt, Scan-to-Unity savienotājs piedāvā pilnīgu integrēšanu ar mūsu multifunkcionālajām iekārtām un nodrošina lietošanu no to skārienjūtīgā paneļa.”

“Unity Document Suite” piedāvā iespēju lietotājam izveidot un konvertēt PDF failus, kā arī rediģēt failus. Programmatūras PDF funkcijas arī iekļauj aizpildāmuPDF formu un PDF portfeļu izveidi. Lietotāji var apvienot dokuments vienkārši pārceļot to piktogrammas jaunā failā. Izmantojot teksta atpazīšanas funkciju (OCR) (Optical Character Recognition), “Unity Document Suite” konvertē papīra dokumentus un PDF dokumentus elektroniskajos dokumentos, kuros jau var meklēt pēc satura vai atslēgas vārda un rediģēt, nemainot to sākotnējo formu. Specializētās vārdnīcas tādās jomās kā jurisprudence, medicīna vai finanses,nodrošina precizitāti konvertācijas procesā. Šai programmatūras paketei ir dažas unikālas spējas, tādas kā PDF dokumenta rediģēšana tieši pašā PDF dokumentā vai vai divu PDF dokumentu salīdzināšana, atzīmējot izmaiņas (piem., lai noskaidrotu, vai dokuments tika mainīts).

[img]/images/upload/20111217181412.jpg[/img]

“Unity Document Suite” piedāvā arī iespēju iestatīt automātisku un personalizētu konvertācijas un skanēšanas procesu. Tas ir pieejams caur bizhub MFP paneli ar Scan-to-Unity savienotaju vai Scan-to-SMB funkcionalitāti.

“Daudzi multifunkcionālo iekārtu lietotāji meklē veidus, kā paātrināt procesus darbā ar dokumentiem”, saka Simona Dēlhaimere (Simone Dahlheimer) no Konica Minolta. “Viņi vēlas uzlabot savu produktivitāti, palielināt savu efektivitāti un samazināt izmaksas. Lai sasniegtu visus šos mērķus, “Unity Document Suite” ir ideāls risinājums.”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us