Twitter pievieno jaunas iespējas

Tiem, kas šorīt mēģināja pieslēgties saviem Twitter kontiem, bija redzama jauna Twitter funkcija. Tā ir ģeogrāfiskās lokalizācijas funkcijas, kas veidota, lai uzlabotu čivināšanu šajā portālā un cilvēki saņemtu tās ziņas, kas uz viņiem attiecas.

Pagājušajā naktī šis sociālais portāls tika slēgts, lai jauna funkciju tiktu laicīgi pievienota un darbotos jau šodien. Šī funkcija ir veidota tā, lai Twitter lietotāji varētu sekot līdzi aktuālākajiem notikumiem un paziņojumiem, kas tikuši izčivināti lietotāja ģeogrāfiskajā reģionā.

“Vietējās tendences jeb Local Trends atļaus Twitter lietotajiem uzzināt jaunumus par savu reģionu un atklāt tieši tos aktuālos tematus, kas tiem varētu būt būtiski,” rakstīja Twitter pārstāve Jenna Dawn kompānijas blogā.

“Lielie notikumi, kas ir aktuāli visā pasaulē, vienmēr kļūst par globālu sarunas tematu, bet kā ar tiem lielajiem notikumiem, kas notiek tikai tava pasaulē, kas interesē tikai tevi un cilvēkus tev apkārt? Piemēram, Kalifornijā Obamas uzvara bija svarīgs notikums, par ko runāt, bet vai San Paulu Brazīlijā tas bija tikpat būtiski?”

Pagaidām gan vel nav izveidotas daudzas ģeogrāfiskās vietas – lietotājiem šobrīd tiek piedāvāta tikai izvēle starp 13 pilsētām un 6 valstīm pa visu pasauli.

Twitter sociālajam portālam šādas funkcijas ieviešana ir nepieciešama, lai noturētu savus lietotājus un panāktu, ka tie biežāk viesojas šajā vietnē. RJMetrics Inc. vakar parādīja statistiskos rezultātus, kas uzrada, ka Twitter lietotāju skaits ir pieaudzis līdz 75 miljoniem, bet jauno lietotāju piereģistrēšanās tempi samazinās. Tāpat pētījumā tika noskaidrots, ka daudzi Twitter reģistrētie lietotāji ir neaktīvi.

Pēc pētījumu rezultātiem, ir redzams, ka tikai 17% no visiem Twitter kontiem, tvītoja pagājušajā mēnesī, kas ir daudz sliktāks rezultāts ka 2007. gadā 70% aktīvo lietotāju, tiesa tad gan reģistrēto lietotāju skaits bija daudz, daudz mazāks.

Atskaitē redzams, ka Twitter portālā aktīvi ir apmēram 10-15 miljoni lietotāju.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us