TV3 panāk vienošanos ar Lattelecom

Turpmāk TV3 programmas redzēsim Lattelecom Interaktīvajā televīzijā. 2010.gada 8.janvārī Lattelecom un TV3 Latvia noslēdza līgumu par kanāla TV3 retranslācijas atjaunošanu Lattelecom Interaktīvajā televīzijā. Kanāla retranslācija Lattelecom Interaktīvajā televīzijā tiks atjaunota nekavējoties- naktī uz 9.janvāri.

Līdz ar šo vienošanos Lattelecom Interaktīvās televīzijas skatītāji iegūs arī divus jaunus kanālus – TV6 un TV3+, kuru retranslācija pamata pakā tiks uzsākta līdz februārim.

Lattelecom piedāvā trīs veidus, kā skatīties televīziju – internetā Apollo.lv visiem Lattelecom interneta lietotājiem, ciparu televīziju virszemes apraidē (Virszemes TV) un Interaktīvo TV, kas ir jaunākās paaudzes televīzija un vienīgā Latvijā , kas nodrošina interaktivitāti – iespēju klientam izvēlēties, ko un kad skatīties.

2009. gadu Lattelecom pabeidza ar 55 000 maksas TV abonentu, tādējādi kļūstot par straujāk augošo ciparu TV pakalpojuma sniedzēju Latvijā. Lielāko daļu no maksas TV abonentiem šobrīd veido tieši Lattelecom Interaktīvās TV lietotāji, kuru skaits gada nogalē sasniedza 43 000, bet pārējie ir skatītāji, kas izvēlējušies abonēt kādu no Virszemes TV maksas pakām. 2010. gadā Lattelecom plāno būtiski palielināt TV abonentu skaitu gan Interaktīvajai, gan Virszemes TV.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us