Turpmāk arī „Trodeks” veikalos būs pieejama „Apple” produkcija

Vadošais mobilo iekārtu tirgotājs Latvijā „DT Mobile” SIA 2011. gada beigās noslēdzis sadarbības līgumu ar uzņēmumu „AVAD”, kas ir autorizētais „Apple” produkcijas izplatītājs Baltijas valstīs. Līdz ar to „DT Mobile” SIA ir kļuvis par oficiālo „Apple” produkcijas pārstāvi un turpmāk savos veikalos “Trodeks” piedāvās visas „Apple” produktu grupas – tālruņus, planšetdatorus, portatīvos datorus un galda datorus, kas ir cieši saistīti ar mobilo telekomunikāciju pakalpojumiem – nodrošinot „Apple” produkcijas pieejamību arī Latvijas reģionos, kas līdz šim ir bijusi ierobežota.

Aizvadītā gada nogalē noslēgtais līgums paredz, ka turpmāk „DT Mobile” SIA savās tirdzniecības vietās būs tiesīgs pārdot iPad, iPod, MacBook, MacAir, iMac grupu produktus. Šo produktu pamata piedāvājums jau šobrīd ir pieejams četrās „Trodeks” tirdzniecības vietās (tirdzniecības centros „Alfa”, „Spice”, „Galerija Centrs”, kā arī veikalā Rīgā, Mūkuslas ielā 46), savukārt veikalos, kas atrodas reģionos būs pieejami atsevišķi katras grupas produkti.

„„Apple” produkcijas nokļūšana mūsu veikalu plauktos ir augsts mūsu darba novērtējums. It īpaši, ņemot vērā šī zīmola lomu un pozicionējumu mūsdienu mobilo iekārtu tirgū, kā arī ārkārtīgi augstās kvalitātes prasības produkcijas izplatītājiem. Uzskatām, ka līdz ar ienākšanu „Trodeks” veikalu ķēdē, arvien lielākam skaitam Latvijas iedzīvotāju šī ražotāja inovatīvā produkcija kļūst daudz pieejamāka,” norāda „DT Mobile” SIA valdes priekšsēdētājs Uldis Priedītis.

„DT Mobile” SIA indikatīvie pārdošanas dati par pirmajiem trim mēnešiem liecina, ka jau šobrīd „Apple” produkti kopumā ieņem būtisku lomu no kopējā tirdzniecības apjoma . Piemēram, portatīvo iekārtu grupā kopumā „Apple” produkcijas īpatsvars veido 20% no produkcijas noieta, savukārt planšetdatoru grupā iPad pārdošanas īpatsvars ir 61%.

Kopumā ar „Trodeks” zīmolu strādā 38 mobilo iekārtu veikali visā Latvijas teritorijā, kā arī tīmekļa veikals trodeks.lv. „Trodeks” eksperti ik gadu vairākiem desmitiem tūkstošu pircēju palīdz pieņemt lēmumu par tiem piemērotāko mobilo tālruni, portatīvo vai planšetdatoru, LMT pakalpojumiem, kā arī aksesuāriem. „Trodeks” zīmols, kurš ir tirgū jau kopš 1994.gada, pieder mobilo iekārtu tirdzniecības kompānijai „DT Mobile” SIA, kura apkalpo arī “LMT” zīmola veikalus.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us