Triatel uzsāk uzņēmuma tīkla modernizāciju

Telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējs Triatel uzsāk vērienīgāko uzņēmuma tīkla modernizāciju pēdējo gadu laikā, ieguldot attīstībā 4 miljonus ASV dolāru. Uzņēmums sola uzbūvēt līdz šim modernāko CDMA tīklu pasaulē.

Triatel modernizāciju uzsāks un līdz maija beigām turpinās Rīgā un Rīgas apkaimē. Pilnveidojot uzņēmuma tīklu, Triatel klienti iegūs desmit reizes ātrāku bezvadu datu pārraidi un vēl plašāku tīkla pārklājumu nekā līdz šim. Rīga un tās apkaime kā sākuma punkts modernizācijai izvēlēta lielā lietotāju skaita dēļ. „Tīkla modernizācija ir nozīmīgs solis uzņēmuma nākotnes attīstībā, tieši tāpēc Triatel pagājušā gada beigās noslēdza līgumu ar vienu no pasaulē vadošajām telekomunikāciju tehnoloģiju kompānijām Huawei par tehnoloģiju iegādi, lai modernizētu uzņēmuma tīklu un kļūtu par modernāko CDMA datu pārraides tīklu pasaulē,” skaidro Triatel valdes priekšsēdētājs Raimonds Peļņa, norādot, ka uzņēmums pirmais pasaulē izmantos jaunākās CDMA datu pārraides tehnoloģijas – EVDO Rev B2 – tīkla modernizācijai. „Šobrīd jau ir piegādātas un notestētas jaunās bāzes stacijas un tiek uzsākta tīkla izbūve.”

Triatel valdes priekšsēdētājs piebilda, ka pēc modernizācijas klientiem būs pieejams plašāks sniegto pakalpojumu klāsts un lielāka iespēja izvēlēties sev piemērotāko pakalpojumu. Tāpat, papildus daudz ātrākai datu pārraidei, klienti varēs iegādāties arī stabilitāti nodrošinošus pakalpojumus, kas ļaus pilnībā konkurēt ar kabeļu tehnoloģijām lauku reģionos.

Iesākumā uzņēmums modernizēs tīklu Rīgā un tās apkārtnē, savukārt vēlāk modernizācija notiks šobrīd visnoslogotākajos Latvijas lauku reģionos ar lielāko klientu skaitu.

Triatel tīkla modernizāciju plāno veikt šogad līdz 2013. gada sākumam, nomainot visas tīkla bāzes stacijas Latvijas teritorijā.

Īstenojot tīkla modernizāciju, bezvadu interneta ātrums lejuplādei sasniegs 24,5 Mbit/s, augšuplādei – 9 Mbit/s. Šobrīd datu pārraides ātrums ir 3,1 Mbit/s lejuplādei un 1,8 Mbit/s augšuplādei.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us