Travelport garantē ļoti drošu personu datu pārsūtīšanu

Travelport GDS ir pirmā no pasaules vadošajām globālo rezervāciju sistēmām, kas saņēmusi „Safe Harbor” sertifikātu, kas apstiprina, ka ceļojumu rezervēšana (arī izmantojot internetu ) notiek saskaņā ar likumdošanā noteiktajiem personu datu drošības standartiem un garantē maksimālu datu drošību.

Rūta Skujeniece, Travelport pārstāvniecības vadītāja Baltijas valstīs: „Pieaugot tiešsaistes ceļojumu rezervēšanas apjomam, strauji pieaug arī datu plūsma interneta vidē. „Safe Harbour” drošības sertifikācija nozīmē to, ka Travelport GDS tehnoloģiju lietotāju, proti, ceļojumu aģentūru, darbība atbilst likumdošanas prasībām par datu privātumu un drošību. Mēs ļoti nopietni attiecamies pret savu klientu datu drošību un šī drošības sertifikācija apliecina mūsu nostāju.”

Travelport rīcībā esošie dati liecina, ka Eiropā arī krīzes laikā, kad bija vērojams būtisks tūrisma nozares kopējais kritums, tiešsaistes ceļojumu rezervēšana ir saglabājusi augošu tendenci. Eiropā veikto interneta ceļojumu rezervāciju apjoms ir audzis par 6%.

Par Safe Harbor
„Safe Harbor” ir programma, kas izveidota, sadarbojoties ASV valdībai, Eiropas Komisijai un Šveices valdībai, lai harmonizētu atšķirības starp Eiropas Savienības un ASV privātuma un datu aizsardzības likumiem. „Safe Harbor” programma ir paredzēta uzņēmumiem, kas pārsūta personu datus no Eiropas uz ASV. Lai iegūtu šo sertifikātu, uzņēmumiem ir jāievēro īpaši nosacījumi datu privātuma nodrošināšanā, lai nepieļautu nejaušu informācijas noplūdi vai zaudējumu. Sertifikāts aizsargā visu to personu datus, kuru ceļojumu rezervācijām Eiropas Savienībā un Šveicē tiek izmantota Travelport GDS tehnoloģija.

Papildus informāciju par „Safe Harbor” sertifikātu, kā arī par uzņēmumiem, kuri to ir saņēmuši, iespējams saņemt mājas lapā: www.export.gov/safeharbor

Par Travelport
Travelport ir viens no pasaules vadošajiem globālo rezervāciju sistēmu (GDS) piegādātājiem, kas apvieno tradicionālo GDS biznesu (Galileo un Worldspan sistēmas), GTA, pasaulē vadošo tūrisma produktu izplatītāju, un Airline IT Solutions grupu, kas piedāvā funkcionāli kritiskus biznesa vadības un datu apstrādes risinājumus aviokompānijām. Travelport darbojas 160 valstīs un nodarbina aptuveni 5,300 cilvēku.

Travelport ir 48% daļu īpašniece Orbitz Worldwide, vienas no pasaulē lielākajām interneta ceļojumu rezervāciju kompānijām. Travelport ir privāta kompānija, tās īpašnieki ir Blackstone Group, One Equity Partners, Technology Crossover Ventures.
Vairāk informācijas: www.travelport.com

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us