Toshiba prezentē „intelektuālo” māju un plānāko piezīmjdatoru pasaulē

Sadzīves elektronikas izstādē (CES 2012) Lasvegasā Toshiba piesaka enerģijas regulēšanas risinājumus un vadošās “intelektuālas” mājas tehnoloģijas, kā arī visjaunākos sasniegumus ciparu tehnoloģijās – plānāko 10,1 collu piezīmjdatoru pasaulē, 55 collu 3D televizoru ar Quad Full HD paneli un citas tehnoloģiju pērles.

[b]”Intelektuālā” māja [/b]
Nākotnes mājas tiks pieslēgtas tīklam, integrētas “intelektuālos tīklos”, intelektuālā kopībā un atbalsta dzīvesveidā, kas ir daudz komfortablāks, jo patērē mazāk enerģijas un ir jutīgāks pret apkārtējo vidi. Toshiba demonstrē šo nākotnes vīziju, izmantojot savu mājas enerģijas regulēšanas sistēmu (HEMS). HEMS tiek montēta uz mājas servera bāzes (sadzīves dizaina televizora), tā integrē un pārvalda intelektuālu skaitītāju, elektroniskos transporta līdzekļus, saules enerģijas ģenerēšanas sistēmas un ciparu sadzīves iekārtas.

[b]Piezīmjdatori un personālie datori[/b]
Tiks pieteikts 2012. gada platekrāna piezīmjdators un personālais dators Savienotajām Valstīm, ieskaitot pasaulē visplānāko un visvieglāko 10,1 collu ekrāna piezīmjdatoru un Ultrabook, kam ir 13,3 collu plats ekrāns. Citi izstādes eksponāti ir piezīmjdatora tehnoloģijas piemēri ar OLED (organiska gaismu izstarojoša diode) paneli, kā arī ūdensdrošs piezīmjdators, kam ir bezvadu uzlādēšanas sistēma.

[b]Jauni televizori[/b]
Toshiba demonstrēs savu 2012. gada platekrāna televizoru Savienotajām Valstīm, ieskaitot jauno televizoru ar novatorisku MediaGuide (ceļvedi multividē). Televizoram var būt arī kopīgs interfeiss ar piezīmjdatora bāzes Lietojumprogrammatūrām [1], kas atbalsta dažādas funkcijas. Tiks demonstrēti arī 55 collu 3D televizori ar Quad Full HD paneli, kas nodrošina izteiksmīgus, augstas kvalitātes 2D attēlus un 3D saturu, kam nav nepieciešamas īpašas brilles.

[b]Novatorisks MediaGuide (Ceļvedis multividē)[/b]
Jaunais Toshiba televizora MediaGuide, ko baro Rovi kā standarta aprīkojums [2], nodrošina vienkāršu un intuitīvu piekļuvi dažāda satura un pakalpojumu multividei. Salīdzinot ar tradicionālo elektronisko programmu ceļvedi, šī lietojumprogrammatūra piedāvā daudzkārtīgas meklēšanas izvēles iespējas un plašu papildus satura dažādību. MediaGuide ietver dziļu, aprakstošu informāciju par izpildītājiem, televīzijas šoviem un filmām, kā arī uzlabotu fotogrāfiju datubāzi un sakaru savienojumus, tajā iekļauti vairāk nekā 2,5 miljoni televīzijas programmu aprakstu, 120 000 slavenību profilu un ir arī atrodami dati par televīzijas šoviem kopš 1960. gada.

[b]CAMILEO Z100 ierakstoša videokamera[/b]
Atklājot CAMILEO Z100, Toshiba paplašina izklaidi 3D pasaulē un tās CAMILEO ierakstošo videokameru saimi. Visjaunākais Toshiba visaptverošās ierakstošo videokameru saimes dalībnieks ļauj patērētājiem ierakstīt satriecošas 3D kvalitātes filmas ar Full HD izšķirtspēju 1920 x 1080. Pateicoties 3D Parallax Barrier LCD displejam, lietotājs var tieši skatīt ierakstīto materiālu integrētā 3D 7,1 cm (2,8 collu) LCD skārienekrānā bez 3D brillēm. CAMILEO Z100 piedāvā 8x ciparu tālummaiņu 3D režīmā pat ļoti sīku detaļu fiksēšanai. Caur HDMI® pieslēgvietu var ērti pieslēgt 3D televizoram vai klēpjdatoram.

Piezīmes:
[i][1] Lietojumprogrammatūras: Lietojumprogrammatūra mobilajām operētājsistēmām (OS), kas papildina funkcijas piezīmjdatoriem un viedtālruņiem.
[2] Nepieciešams interneta pieslēgums.[/i]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us