Toshiba piedāvā unikālu 2D un 3D televizoru sēriju

Toshiba Europe GmbH piedāvā jauno 2012. gada izlaiduma LED un LCD televizoru līniju. Lai uzlabotu skatīšanās kvalitāti, lielākā daļa uzlabojumu skārusi attēla kvalitāti, savienojamību un lietošanas ērtumu. Jaunie Toshiba LED televizori ir VL, TL, RL, HL, EL un DL sērijā, savukārt LV un AV LCD televizori ir uzlaboti agrākie modeļi. Jaunie televizoru modeļi Eiropā būs nopērkami no 2012. gada otrā ceturkšņa.

Jaunajā VL, TL un RL sērijā ietilpst Smart televizori, kas ļauj lietotājam piekļūt Toshiba Places – kompānijas interneta portālam, kurā lietot dažādas aplikācijas. Piemēram, filmas var aplūkot, pateicoties Acetrax, Maxdome un Viewster, bet YouTube un Dailymotion piedāvā miljoniem video. Savukārt iConcerts un Aupeo! ļauj baudīt mūzikas bagātību. Toshiba aplikācija ļauj arī izmantot BBC iPlayer un Euronews, un iecienītākos sociālos tīklus, piemēram, Facebook un Twitter (atkarībā no valsts). Savukārt MediaGuide piedāvā plašu informāciju par aktieriem, šoviem un filmām. Savukārt TL un VL sērijas televizori piedāvā nepārspējamu 3D kvalitāti. Bet tagad par katru sēriju nedaudz vairāk.

[b]TL sērija[/b]

Toshiba atjaunojusi Full HD, 3D ready un Smart LED televizoru līniju, piedāvājot jauno TL 933/963 sēriju. Tās 16:9 LCD ekrāns ar Edge LED tehnoloģiju ir aprīkots ar 3D ready un rāda attēlu Full HD kvalitātē. Šīs sērijas televizori spēj 2D attēlu pārvērst 3D attēlā – tas viss, pateicoties Active Shutter 3D brillēm (nav iekļautas komplektā). TL sērijas modeļi pieejami ar 32, 40 un 46 collu ekrāniem. Tiem ir divas USB un četras HDMI pieslēgumvietas un 200 Active Motion & Resolution tehnoloģija, bet ar LAN vai Toshiba Wi-Fi USB starpniecību iespējams pilnībā izbaudīt jau pieminētā portāla Toshiba Places iespējas!

[img]/images/upload/20120322221441.jpg[/img]

[b]VL sērija[/b]

Jaunie Smart TV VL963 sērijas modeļi aprīkoti ar Full HD un pasīvo 3D tehnoloģiju. Šīs sērijas modeļi piedāvā kino cienīgu baudījumu, kas spēj 2D attēlu pārvērst 3D attēlā. Šim modelim komplektā nāk arī četras ērti lietojamas 3D brilles! Modeļi pieejami ar 42, 47 un 55 collu ekrāniem. Televizoriem ir četras HDMI pieslēgumvietas un divi USB savienojumi, kā arī Multi-Tuner priekš DVB-T/T2, DVB-C un DVB-S/S2. Protams, šīs sērijas modeļi ļauj arī piekļūt interneta saturam. Televizori aprīkoti ar 400 Active Motion & Resolution tehnoloģiju un Audyssey Premium Television tehnoloģiju, kas ievērojami uzlabo skaņas kvalitāti. Ar LAN vai Toshiba Wi-Fi USB starpniecību iespējams pilnībā izbaudīt jau pieminētā portāla Toshiba Places iespējas!

[img]/images/upload/20120322224203.jpg[/img]

[b]AV un LV LCD sērija[/b]

AV933/934 modeļi aprīkoti ar HD ready tehnoloģiju, bet LV933 sērija jau ar Full HD izšķirtspēju. Abi modeļi piedāvā lielisku attēla kvalitāti par pieņemamu cenu. Šīs sērijas televizori pieejami ar 32 collu ekrāniem, bet LV sērijā arī ar 40 collu ekrāniem. Abām sērijām ir HDMI pieslēgumvietas un USB savienotājs, kā arī Dual – Tuner (DVB-T un DVB-C). Abas sērijas modeļi aprīkoti ar Dolby Digital Plus skaļruņiem un, pateicoties, HDMI pieslēgumvietām, pie televizoriem var pieslēgt arī spēļu konsoles un Blu-ray atskaņotājus.

[img]/images/upload/20120322224510.jpg[/img]

[b]DL sērija[/b]

Šie LED televizori aprīkoti ar iebūvētu DVD atskaņotāju un pieejami četros izmēros: no 19 līdz 32 collu ekrāniem. Ja 23 collu modelis ir aprīkots ar Full HD TV tehnoloģiju, tad trīs pārējie ar HD ready. Pateicoties LED pretgaismas tehnoloģijai, DL933/934 sērijas modeļi ir ne tikai plāni, bet arī energotaupīgi, attēlojot dabiskas krāsas un augstu attēla kvalitāti. Visiem modeļiem ir divas HDMI pieslēgumvietas un USB savienotājs, kā arī Dual-Tuner (DVB-T and DVB-C).

Šīs sērijas modeļi ir savienojami gan ar spēļu konsolēm, gan Blu-ray atskaņotāju, gan ārējiem cietiem diskiem, savukārt iebūvētais DVD atskaņotājs atpazīst gan Mp3 mūziku, gan Jpeg formāta bildes, gan DivX video failus. Papildus šie televizori aprīkoti ar 100 Active Motion & Resolution tehnoloģiju, kas būtiski uzlabo attēla kvalitāti un asumu.

[img] /images/upload/20120322224956.jpg[/img]

[b]EL un HL sērija[/b]

Toshiba EL 933/934 sērija pieejama četros izmēros: no 19 līdz 32 collu ekrāniem. Ja 23 collu modelis ir aprīkots ar Full HD TV tehnoloģiju, tad trīs pārējie ar HD ready. Savukārt HL933 sērija pieejama ar 32 līdz 40 collu ekrāniem. Pateicoties LED pretgaismas tehnoloģijai, visi modeļi ir ne tikai plāni, bet ļoti energotaupīgi. Visiem modeļiem ir divas HDMI pieslēgumvietas un USB savienotājs, kā arī Dual-Tuner (DVB-T and DVB-C). Savukārt attēla kvalitāti uzlabo 100 Active Motion & Resolution tehnoloģija.

[img]/images/upload/20120322230257.jpg[/img]

[b]RL sērija[/b]

RL933 sērijas Full HD televizori radīti, lai varētu viegli piekļūt multimediju saturam internetā. Modeļi pieejami trīs variantos: ar 23, 32 un 40 collu ekrāniem. Šiem modeļiem ir trīs HDMI pieslēgumvietas, kā arī USB savienotājs un Dual-Tuner (DVB-T and DVB-C). Šie modeļi aprīkoti arī ar 100 Active Motion & Resolution tehnoloģiju un USB Recording funkciju. Tas nozīmē, ka varat TV pieslēgt ārējo cieto disku un ierakstīt savu iecienītāko TV pārraidi.
Īpaši jāizceļ, ka ar LAN vai Toshiba Wi-Fi USB starpniecību iespējams pilnībā izbaudīt jau pieminētā portāla Toshiba Places iespējas!

[img]/images/upload/20120322230506.jpg[/img]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us