Tilde latvisko Mac datorus

Tilde beidzot laidusi klajā savu jaunāko programmu – Tildes Birojs Mac, kas īpaši radīta Apple datoru lietotājiem. Jaunā programma sniedz visplašāko latviešu valodas atbalstu operētājsistēmā OS X. Apple datoru lietotājiem tā arī atver bagātīgus Latvijas uzziņas resursus un plašu latviešu literatūras krātuvi.

Tildes Birojs Mac

“Tildes Biroju Mac datoriem veidojām ar milzīgu entuziasmu un aizrautību. Kaut arī vienkāršāk būtu bijis adaptēt PC versiju, mēs izvēlējāmies radīt jaunas paaudzes risinājumu. Tas ļāva apvienot labākās Apple tehnoloģijas, OS X dizaina principus un jaunākās mākoņtehnoloģiju iespējas,” stāsta Tildes valdes priekšsēdētājs Andrejs Vasiļjevs.

Tagad ikvienam Mac lietotājam ir pieejama latviešu valodas pareizrakstības un gramatikas pārbaude, tulkošanas un uzziņas iespējas, pirmais runas atpazinējs latviešu valodā un citas Latvijas datorlietotājiem nepieciešamas iespējas.

Tildes Birojs Mac

“Īpašu uzmanību pievērsām programmas dizainam un lietošanas ērtumam. Programmas vizuālais tēls ir izcilu dizaineru un Apple entuziastu radoša kopdarba rezultāts,” uzsver Tildes Biroja Mac izstrādes grupas vadītāja Diāna Čunčule.

“Esam priecīgi Mac lietotājiem piedāvāt spilgtākās latviešu literatūras vērtības. Tildes Birojs Mac ietver digitālo grāmatu lasīšanas programmu un nodrošina piekļuvi plašai latviešu grāmatu bibliotēkai portālā letonika.lv,” norāda letonika.lv vadītāja Anita Vasiļjeva.

Tildes Birojs Mac

“Biznesā saņemt e-pasta vēstuli vai piedāvājumu ar gramatikas kļūdām ir vairāk nekā slikts tonis. Arī radošajiem prātiem, kas ikdienā izmanto Mac datorus, lai strādātu ar dizaina materiāliem, tekstiem presei, blogiem vai portāliem, lieti noder automātisks un inteliģents risinājums, kas ne tikai novērš elementāras gramatikas kļūdas, bet arī ļauj veidot teikumus pareizi un viegli uztverami. Mac datoru lietotāji jau sen bija pelnījuši šāda līmeņa pareizrakstības pārbaudi. Esmu pārliecināts, ka Tildes Birojā pieejamā balss atpazīšana un pārvēršana tekstā ir tikai sākums tam, kā strādāsim ar tekstu nākotnē. Tildei žetons – lieliska programmatūra, lielisks ieguldījums latviešu valodas saglabāšanā un izkopšanā,” savu viedokli pauž Reinis Zitmanis, informācijas tehnoloģiju eksperts.

Jaunā Tildes Biroja iespējas ikviens Mac un PC datora lietotājs var izmēģināt bez maksas, programmu lejuplādējot no vietnes www.tildesbirojs.lv.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us