Tiek ziņots, ka ‘nolādēts’ fona attēls sabojā Samsung, Google un citus tālruņus

Pēc noteikta fona attēla iestatīšanas Samsung, Google, OnePlus, Nokia un Xiaomi ierīču lietotāji ir ziņojuši, ka viņu tālruņos parādījušies operētājsistēmas traucējumi. Par “nolādētu” fona attēlu svētdien savā Twitter ierakstā ziņoja Ice Universe.

Nekad neuzstādiet šo attēlu kā fona attēlu, it īpaši Samsung mobilo tālruņu lietotāji! Tas radīs jūsu tālruņa nobrucināšanu! Nemēģiniet to! Ja kāds jums sūta šo attēlu, lūdzu, ignorējiet to,” lasāms Ice Universe tvītā. Šādā gadījumā tālrunis var kļūst soft-bricked. Tas nozīmē, ka ierīce, iespējams izrādīs kādas “dzīvības pazīmes”, taču tai nevarēs veikt boot darbību un, iespējams, parādīties error ekrāns. Soft bricked ierīci parasti var salabot.

Android Authority norāda, ka dažiem lietotājiem bija izdevies ātri nomainīt šo fona attēlu, bet citi pamanījās to izdzēst. Tomēr lielākajai daļai lietotāju tālruņu bija jāatjauno rūpnīcas iestatījumi.

Vēlāk Ice Universe dalījās ar ziņu, kurā parādīts, kā šis fona attēls sabojā Google Pixel tālruni, rakstot, ka Samsung šo problēmu savos tālruņos ir novērsis.

Vienkārši pagaidiet nākamo programmaparatūras atjauninājumu un neuzņemieties šo risku,” teikts Twitter ierakstā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us