Tet piedāvā jaunu izklaides platformu – Tet+

Tet+ izklaides platforma

No šodienas, 31. marta, Latvijas skatītājiem ir pieejama Tet+ izklaides platforma – Baltijā unikāls produkts, kuru piedāvā tehnoloģiju un izklaides uzņēmums Tet. Jaunajā izklaides platformā ikvienam klientam ir iespēja pašam izvēlēties un kombinēt sev interesējošo televīzijas kanālu piedāvājumu, kā arī apvienot to ar aktuālāko filmu un seriālu straumēšanas abonementu.

“Latvijas skatītājiem piedāvājam tādu izklaides platformu, par kādu viņi jau sen ir sapņojuši! Ja iepriekšējās paaudzes televīzijā skatītājam bija, piemēram, jāabonē visa sporta kanālu paka vai bērnu kanālu paka, lai skatītos tikai vienu kanālu no tās, tad jaunākās paaudzes televīzijā klients varēs atlasīt tieši tos kanālus, ko viņš un citi ģimenes locekļi patiešām skatās,” skaidro Tet izklaides pakalpojumu direktore Inga Alika-Stroda.

Punktos balstīta personīgā satura izvēle

Jaunā izklaides platforma ir balstīta punktu sistēmā, kas savā ziņā veido platformas iekšējo valūtu TV kanālu un straumēšanas pakalpojuma izvēlei.

Klientiem ir pieejams Mazais abonements (9,99€) un Lielais abonements (14,99€) ar attiecīgi 80 vai 120 punktiem. Savukārt katram no kanāliem ir piešķirta noteikta punktu vērtība – no 1 līdz pat 5 punktiem. Abonementa punktu skaita robežās katrs skatītājs pats var izvēlēties savu TV kanālu izlasi no vairāk nekā 70 kanālu plašā piedāvājuma, kā arī savā izvēlē iekļaut straumēšanas abonementu, kas ļauj filmas un seriālus skatīties jebkurā sev ērtā laikā un bez reklāmas pauzēm. Turklāt abonementa īpašnieks kanālu izvēli varēs mainīt neierobežoti daudz reižu.

Ir padomāts arī par tiem TV skatītājiem, kuri paši nevēlas kārtot savu kanālu sarakstu – viņiem pieejamas populārākās kanālu izlases. Lai arī kādu punktu skaitu un kanālu kombinācijas skatītājs izvēlētos, viņam vienmēr būs pieejami bonusa kanāli, kas punktus netērēs.

Tet+ pakāpeniski visās vidēs aizstās Shortcut pakalpojumu, un joprojām saglabās iespēju izvēlēties atsevišķi filmu un seriālu saturu jeb straumēšanas pakalpojumu “Tet+ Filmas un seriāli” ar mēneša abonēšanas maksu 7,99€. Savukārt atsevišķi jaunākās un labākās filmas nomāt uz 48 stundām turpmāk varēs “Tet+ Kino”.

Tet+ izklaides platforma būs pieejama jebkurā ekrānā ar interneta pieslēgumu – televizoros ar smart TV funkcionalitāti, datorā, planšetē vai telefonā, sev ērtā laikā un vietā.

Iepazīsties ar jauno izklaides platformu: www.tet.plus

Attēls: Tet

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

6 Responses

  1. Kāpēc diez viņi šādas iespējas – izvēlēties kanālus – nepiedāvā Interaktīvajā TV? Nevēlas vai nav tehniski iespējams?

    1. Domāju, ka cilvēki vairāk vēlētos tērēt savu naudu, ja filmas nebūtu jānomā, bet tās varētu nopirkt, samaksājot vienreiz.

      1. Jā man ir gadījies tā, ka samaksāju par filmu nomu un pēkšņi kaut kas steidzams jādara un nav laika noskatīties filmu un pēc tam par to aizsmirstu.. Pēc tam, protams,,,, jānomā no jauna..:///

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us