Telekomunikāciju līderis Huawei plāno paplašināt darbību Baltijā

Pasaules telekomunikāciju risinājumu līderis „Huawei Technologies” nākamgad Latvijā plāno trīskāršot viedtālruņu tirgus daļu, saka „Huawei Technologies” Baltijas pārdošanas direktors Aurimas Eidžiunas. Uzņēmums arī iecerējis turpināt dažādus sociāli atbildīgus projektus, un būs sadarbības partneris 4G tīkla tehnoloģiju ieviešanai Latvijā.

Šonedēļ Baltijā viesojās „Huawei Technologies” ceļojošā mobilo tehnoloģiju izstāde, kurā ierīkota konferenču zāle un ir iespejams izmēgināt kompānijas jaunākos produktu.

Latvijā „Huawei Technologies” darbojas kopš 2005. gada un veic dažādu tīklu modernizāciju. Viens no lielākajiem projektiem ir „Lattelecom” tīkla pāreja uz jauno platformu, kas ar interneta palīdzību nākotnē nodrošinās „Lattelecom” pakalpojumu sniegšanu. 2012. gadā kompānija plāno palielināt „Huawei” produkcijas – terminālu un mobilo telefonu – popularitāti Latvijā.

[b]Lielāka uzmanība produktu gala patērētājam [/b]

„Latvijas tirgū ir ieinteresētība par mūsu tehnoloģijām un risinājumiem, tāpēc nākamgad lielāku uzmanību pievērsīsim produktu gala patērētājam, taču neaizmirsīsim arī jau esošos biznesa klientus. Latvijā viedtālruņu segmentā mums ir 3% no tirgus, Igaunijā tie ir 7%. Ņemot vērā pieaugošo interesi par mūsu tehnoloģijām, nākamgad plānojam divkāršot vai pat trīskāršot savu viedtālruņu tirgus daļu Baltijā,” saka „Huawei Technologies” Baltijas pārdošanas direktors Aurimas Eidžiunas.

Šobrīd „Huawei” viedtālruņi Latvijā pieejami mobilo sakaru operatora “Bite Latvija” veikalos. Patērētājiem tiek piedāvāti divi modeļi – “Ascend G 300”, kuram ir četru collu Gorilla Corn Glass ekrāns un 1 Ghz procesors, pilnībā uzlādējās tikai 90 minutēs, un “Honor”, kuram ir četru collu TFT-LCD ekrāns, divas kameras un pagarināts baterijas lietošanas ilgums.

[b]Telefonu nevajag lādēt pusotru mēnesi[/b]

„Nākamgad Latvijas tirgū mēs plānojam laist klajā jaunus viedtālruņu modeļus, un tas visticamāk notiks martā. Mūsu mērķis ir panākt, lai „Huawei” viedtālruņi būtu pieejami gan mazumtirdzniecības, gan mobilo operatoru veikalos. Mēs ticam, ka mūsu produkti Latvijas tirgū tiek gaidīti, jo „Huawei” viedtālruņi ir vieni no labākajiem pasaulē – tos ir ļoti ērti lietot, tiem ir elegants dizains un tie aprīkoti ar modernākajām tehnoloģijām, piemēram, mūsu pašu radīta unikāla tehnoloģija, kas telefona baterijas darbības ilgumu palielina par 30%. Jaunākie „Huawei” viedtālruņi gaidīšanas režīmā bez papildu uzlādes spēj darboties pusotru mēnesi,” stāsta „Huawei Technologies Latvia” telefonu pārdošanas vadītāja Alina Demiča.

[img] /images/upload/20121129125021.jpg[/img]

[b]Turpinās sociāli atbildīgus projektus[/b]

Pērn „Huawei Technologies” sadarbībā ar Latvijas Veselības ministriju Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcai un Liepājas Reģionālajai slimnīcai uzdāvināja telekonferenču sistēmu, kas ir modernākā Baltijā. Sociāli atbildīgus projektus uzņēmums Latvijā turpinās arī nākamgad.

„Pagājušajā gadā realizējām projektu sadarbībā ar Viļņas universitāti, kur vairākiem inženierijas studentiem bija iespēja braukt uz „Huawei Technologies” Ķīnā un piedalīties jaunāko tehnoloģiju ražošanas procesā. Arī Latvijā nākamgad ceram realizēt sociāli atbildīgu projektu, un visticamāk, ka tas būs saistīts ar izglītību,” saka A. Eidžiunas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us