Telefons kā dokumentu kamera – jauna lietotne iPhone tālruņiem

telefons kā dokumentu kamera

Skolotāji, kuri mācību stundas pasniedz caur lietotni Zoom (vai caur citu videokonferenču lietotni), droši vien jau ir izdomājuši gudrus veidus, kā skolēniem parādīt dažādus dokumentus, saturu no grāmatām vai jebkuru citu mācībām nepieciešamo informāciju, kas ir pieejama drukātā veidā. Tagad ir izveidota tieši šim nolūkam paredzēta lietotne. Ar tās palīdzību tālrunis tiek izmantots kā dokumentu kamera, kas ir īpaši parocīgi skolotājiem (vai jebkuram citam interesentam).

Dokumentu kamera ir tīmekļa kamera, kas vērsta tieši uz leju un ļauj skolotājiem parādīt skolēniem izdrukāta dokumenta, grāmatas, zīmējuma vai cita materiāla saturu. Tas ir visai noderīgs rīks, taču daudzi skolotāji pašreiz strādā no mājām, un viņiem, iespējams, nav piekļuves tādām iekārtām, kādas atrodas klases telpās.

Top-down view of a printed book, shown in a Zoom call
Zoom zvana dalībnieki redz tikai to, ko redz skolotāja tālruņa kamera.

Aplikācija ar nosaukumu Overviewer darbojas kā dokumentu kameras aizstājējs. Lietotnē Zoom ir iebūvēta ekrāna koplietošanas funkcija, kas darbojas ar datoram pieslēgtu iPhone tālruni. iPhone ar datoru var savienot, izmantojot vadu vai bez vadiem, izmantojot AirPlay (Zoom šo funkciju, šķiet, vēl nepiedāvā Android lietotājiem). Zoom dalībniekiem būs redzams tas, uz ko būs notēmēta tālruņa kamera. Šī funkcija piedāvā arī iespēju ieslēgt tālruņa zibspuldzi, ja telpā nav pietiekams apgaismojums. Aplikācija ļauj arī pārslēgties uz citu tālruņa kameru, piemēram, platā leņķa kameru, un pietuvināt dokumentu.

Jaunā Overviewer aplikācija ir ļoti vienkārša un ērti lietojama, turklāt to var izmantot gan ainavas, gan vertikālā režīmā.

Ja esat skolotājs vai domājat par kādu citu šīs aplikācijas pielietojumu, tā ir pieejama bez maksas App Store.

Lai iegūtu plašāku informāciju par lietotnes darbību, izstrādātājs ir izveidojis videoklipu ar pamācību, kā rīkoties.

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us