Tele2 uzstādījis 27 jaunas bāzes stacijas un ieguvis 8,7 tūkstošus jaunu klientu

Tele2 pilnveido mobilo sakaru kvalitāti visā Latvijā, un šā gada trešajā ceturksnī darbību ir sākušas 27 jaunas Tele2 GSM un UMTS bāzes stacijas – vairāk nekā divas stacijas nedēļā. Arī Tele2 klientu skaits turpina stabili pieaugt, trešajā ceturksnī 8,7 tūkstošiem jaunu klientu pievienojoties vairāk nekā miljonam esošo Tele2 klientu. Izdevīgo Tele2 tarifu plānu dēļ turpina pieaugt klientu norunāto minūšu apjoms, kā arī strauji palielinās Tele2 ātrgaitas mobilā interneta lietotāju skaits gan Rīgā, gan reģionos.

“Esam turējuši doto solījumu mūsu klientiem – attīstīt Tele2 sakaru tīklu, nodrošinot kvalitatīvus mobilos sakarus par vislabāko cenu. Šā gada pirmo deviņu mēnešu laikā Tele2 jau uzcēlis 54 jaunas GSM un UMTS bāzes stacijas, pilnveidojot mobilo sakaru kvalitāti visā Latvijā. Kā apstiprina Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas rūpīgi veiktie mērījumi, Tele2 ir runas pārraides kvalitātes līderis Latvijā. Esam lepni par sasniegto, taču turpināsim iesākto – plānojam turpināt uzlabot GSM tīkla kvalitāti, būvējot jaunas bāzes stacijas, un paplašināt 3G tīkla pārklājumu ārpus pilsētām. Nupat Tele2 arī uzvarēja izsolē, iegūstot četrus frekvenču kanālus GSM diapazonā, kas ļaus mums kvalitatīvāk un ekonomiskāk turpināt infrastruktūras attīstību visā valstī,” saka Ervīns Kampāns, Tele2 tehniskais direktors.

Šā gada trešajā ceturksnī Tele2 uzsvaru lika uz tīkla pārklājuma pilnveidošanu Vidzemē, uzstādot 18 jaunas GSM un UMTS bāzes stacijas. No tām trīs jaunas bāzes stacijas darbu sākušas Rīgā – UMTS bāzes stacija Vienības gatvē un GSM bāzes stacijas Grestes ielā un Tērbatas ielā, kas nodrošina sakaru kvalitāti un mobilā interneta lietošanu tālrunī un datorā vēl augstākā līmenī.

Tāpat šā gada trešajā ceturksnī darbu sāka piecas jaunas Tele2 GSM un UMTS bāzes stacijas Kurzemē, divas jaunas UMTS bāzes stacijas Zemgalē un pa vienai GSM un UMTS bāzes stacijai Latgalē.

Līdz šim Tele2 ir ieguldījis investīcijas vairāk nekā 130 miljonus latu apjomā kvalitātes pilnveidošanā. Tele2 ir izvēlējušies vairāk nekā miljons klientu visā Latvijā, un jaunu bāzes staciju būvēšana reģionos un mazāk apdzīvotās vietās nodrošina to, ka klienti var paļauties uz Tele2 pakalpojumiem neatkarīgi no viņu atrašanās vietas. Šogad Tele2 mērķis ir nodrošināt augstvērtīgu sakaru kvalitāti un augstu pakalpojumu pieejamību visā Latvijā, uzbūvējot vidēji divas jaunas bāzes stacijas nedēļā un paplašinot 3G tīkla pārklājumu ārpus pilsētām. Tele2 tīkls ir pieejams 99,6% Latvijas iedzīvotāju.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us