Tele2 sāk piedāvāt BlackBerry Latvijā

Tele2 un Research In Motion (RIM) (NASDAQ: RIMM; TSX: RIM) paziņojuši, ka no vakardienas Tele2 klientiem Latvijā ir pieejami BlackBerry® viedtālruņi un pakalpojumi.

Sākot ar vakardienu esošajiem un topošajiem Tele2 klientiem ir pieejami BlackBerry® Curve™ 9300, BlackBerry® Bold™ 9780 un BlackBerry® Torch™ 9800 viedtālruņi. Pirmie 250 klienti varēs iegādāties BlackBerry viedtālruni bez pirmās iemaksas veikšanas*.

[img]http://datuve/images/upload/20110728132534.jpg[/img]
“BlackBerry viedtālruņi un pakalpojumi nodrošina būtisku komunikācijas rīku biznesam un patērētājiem, un mums ir prieks, ka BlackBerry risinājumus piedāvāsim mūsu klientiem Latvijā. Atrodoties ceļā, Tele2 klienti tagad varēs izbaudīt tās brīvības un produktivitātes priekšrocības, ko sniedz BlackBerry viedtālrunis,” saka Jānis Spoģis, Tele2 komercdirektors.

[img]http://datuve/images/upload/20110728132553.jpg[/img]
Miljoniem cilvēku visā pasaulē uzticas BlackBerry risinājumiem, kuri apvieno viedtālruņus, programmatūru un pakalpojumus, lai nodrošinātu ērtu bezvadu piekļuvi e-pastam, ziņojumapmaiņai, sociālajiem tīkliem, tālruņa funkcijām, plānotājam, internetam, multimediju iespējām un citām mobilajām biznesa un dzīvesstila aplikācijām, ietverot BBM™ (BlackBerry® Messenger), Facebook® un Twitter™.

“RIM ir prieks sadarboties ar Tele2, lai kopīgi piedāvātu BlackBerry risinājumus klientiem Latvijā. BlackBerry viedtālruņi ļauj uzturēt komunikāciju ar kolēģiem, draugiem un ģimenes locekļiem, kā arī nodrošina ērtu un drošu pieeju gan biznesa, gan personīgajai informācijai,” saka Pauls Lusjērs (Paul Lucier), RIM rīkotājdirektors Ziemeļeiropā.

[img]http://datuve/images/upload/20110728132612.jpg[/img]
Tele2 klienti var izvēlēties savām vajadzībām atbilstošāko Tele2 Bizness tarifu plānu kopā ar BlackBerry pakalpojumu. Privātpersonām un maziem uzņēmumiem tiek piedāvāts tarifu plāns “Standard“ par Ls 4,99 mēnesī, bet lieliem uzņēmumiem – “Tariff Pro” par Ls 6,99 mēnesī.

*Tele2 līguma noteikumi un plašāka informācija par BlackBerry pakalpojumu un viedtālruņu apmaksas plāniem ir pieejama Tele2 mājas lapā www.tele2.lv/tarifu_plani.html. Lai saņemtu papildu informāciju par līguma noteikumiem par Tele2 akciju attiecībā uz pirmajiem 250 klientiem, kuri vēlas iegādāties BlackBerry, lūdzam griezties Tele2 klientu apkalpošanas centros visa Latvijā.

Papildu informācija par BlackBerry viedtālruņiem ir pieejama www.blackberry.com.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us