Tele2 paziņo 3.ceturkšņa rezultātus: klientu skaits pieaudzis

Tele2 AB Grupas, vienas no Eiropas vadošajām telekomunikāciju kompānijām, šā gada trešajā ceturksnī peļņa pirms procentiem, nodokļiem, nolietojuma un amortizācijas jeb EBITDA bija 2,75 miljardi Zviedrijas kronu, kas ir par 13% vairāk nekā pagājušā gada attiecīgajā ceturksnī. Tele2 AB Grupas finanšu sniegumu noteica vairāki aspekti – darbības strauja paplašināšana Krievijā (1,17 miljons jaunu klientu un EBITDA pieaugums), mobilo pakalpojumu ieņēmumu pieaugums par 10% Zviedrijā, tirgus atlabšana Baltijas reģionā un turpmāka biznesa izaugsme Horvātijā, kā arī konsekventa un veiksmīga ekspansijas turpināšana korporatīvajā segmentā Rietumeiropā.

Tele2 AB Grupa trešajā ceturksnī strādāja ar 10,01 miljardu Zviedrijas kronu apgrozījumu, kas ir par 2% vairāk, salīdzinot ar pērnā gada trešo ceturksni.

SIA Tele2 trešajā ceturksnī strādāja ar 23,6 miljonu latu apgrozījumu, kas ir par 11,1% mazāk kā pirms gada šajā pašā laika periodā. .SIA Tele2 EBITDA radītājs (peļņa pirms procentiem, nodokļiem, nolietojuma un amortizācijas) Latvijā 2010. gada trešajā ceturksnī bija 7,5 miljoni latu, kas, salīdzinot ar pērnā gada trešo ceturksni, ir par 16% mazāk. Apgrozījuma un EBITDA samazinājums saistīts ar starpsavienojuma tarifu izmaiņām saskaņā ar ES prasībām, kā arī ar konkurenci mobilo sakaru industrijā Latvijā. Ieguldot uzņēmuma ilgtermiņa attīstībā, investīcijas infrastruktūrā trešajā ceturksnī ir bijušas par 25% lielākas salīdzinot ar 2009. gada trešo ceturksni.

„Mēs kopumā esam apmierināti ar finanšu rezultātiem šā gada trešajā ceturksnī, kas ir pārsnieguši mūsu sākotnējās prognozes. Trešajā ceturksnī mūsu klientu skaits pieauga par vairāk kā 8700. Tele2 ir strauji audzis mobilā interneta pārdošanas apjoms. Pateicoties izdevīgiem tarifu plāniem, turpināja pieaugt klientu norunāto minūšu apjoms. Mūsu prioritātes ir kvalitātes nostiprināšana, teicama klientu apkalpošana, kā arī labākā piedāvājuma kvalitātes un cenas ziņā nodrošināšana. Kopumā trešajā ceturksnī darbu sāka 27 jaunas bāzes stacija visā Latvijā – vairāk nekā divas stacijas nedēļā. Esam izsolē ieguvuši papildu frekvenču kanālus, kas ļaus mums kvalitatīvāk un ekonomiskāk turpināt infrastruktūras attīstību visā valstī,“ uzsver Valdis Vancovičs, Tele2 valdes priekšsēdētājs.

„Trešā ceturkšņa labie pārdošanas rezultāti Tele2 klientu apkalpošanas centros un pie dīleriem vieš optimismu par Latvijas ekonomikas atgūšanos,“ piebilst V.Vancovičs.

Tele2 ir izvēlējušies vairāk nekā viens miljons klientu visā Latvijā, un jaunu bāzes staciju būvēšana reģionos un mazāk apdzīvotās vietās nodrošina to, ka klienti var paļauties uz Tele2 pakalpojumiem neatkarīgi no viņu atrašanās vietas. Šājā gadā Tele2 ir sākušas darbu 54 jaunas GSM un UMTS bāzes stacijas visā valstī, tā stiprinot savu pozīciju kā runas pārraides kvalitātes līderis Latvijā, ko apstiprina Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas veiktie elektronisko sakaru pakalpojumu kvalitātes mērījumi. Tele2 Latvijā izmanto modernāko balss signāla kodēšanas tehnoloģiju GSM mobilo sakaru tīklā – AMR-NB.

Līdz šim Tele2 ir ieguldījis investīcijas vairāk nekā 130 miljonu latu apjomā infrastruktūras attīstībā. Tele2 tīkls ir pieejams 99,6% Latvijas iedzīvotāju.

Plašāka informācija par Tele2 2010.gada 3.ceturkšņa finanšu rezultātiem pieejama [url=http://www.tele2.com/explore-our-financials.html]http://www.tele2.com/explore-our-financials.html[/url].

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us