“Tele2” novirza 100 000 eiro Latvijas ģimeņu stiprināšanai

tele2

Mobilo sakaru operators “Tele2” novirzīs aptuveni 100 000 eiro aktivitātēm, kas paredzētas ģimeņu stiprināšanai “ZZ Čempionāta” ietvaros. “ZZ Čempionāts” šogad pandēmijas apstākļos koncentrēsies uz ģimeņu, nevis skolu klašu saliedēšanu, kā tas bija iepriekšējos 14 gadus.

Visām Latvijas ģimenēm bez maksas būs iespēja iesaistīties īpašā “ZZ Čempionāta” spēlē, kas veidota tā, lai šajā pandēmijas laikā, kad daudzas ģimenes saskaras ar dažādām grūtībām, spēcinātu tās psiholoģiski un emocionāli.

Tāpat visas ģimenes, kas piedalīsies šajā spēlē, saņems īpašu žurnālu, kurā būs ekspertu padomi un ieteikumi, kā veiksmīgāk pārdzīvot šo sarežģīto laiku un kā veidot attiecības ģimenē, kad ikdienā pavadām tik daudz laika kopā vienā telpā. Žurnāla saturs tapis sadarbībā ar vecāku organizāciju Mammamuntetiem.lv, kā arī pusaudžu psihoterapeitu Nilu Saksu Konstantinovu.

“Mēs visi lieliski apzināmies, kādas grūtības mūsu ikdienā rada pandēmijas mazināšanai ieviestie ierobežojumi. Tas skar dažādas mūsu dzīves jomas – arī attiecības ģimenē. Tādēļ ar mūsu aktivitātēm mēs vēlamies parūpēties par to, lai ģimenēm būtu zināšanas un rīki, kurus izmantot, lai pēc iespējas veiksmīgāk pārdzīvotu šo sarežģīto laiku,” atzīst “Tele2” valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs. 

“ZZ Čempionāta” ģimeņu saliedēšanās spēle sāksies jau šodien – 31. martā, kad kļūs pieejami pirmie digitālā posma uzdevumi, bet lielais fināls plānots Starptautiskajā ģimenes dienā, kas katru gadu tiek atzīmēta 15. maijā. Digitālajā posmā norisināsies spēle, kuras ietvaros digitālajā vidē ģimenēm būs iespēja veikt dažādus uzdevumus un spēles, kurās savas zināšanas un atraktivitāti pierādīt varēs gan paši mazākie, gan jau pieaugušie. Savukārt 15. maijā ir paredzēta īpaša spēle visā Latvijā ar dažādiem uzdevumiem un pārbaudījumiem. Starp visiem “ZZ Čempionāta” dalībniekiem tiks izlozēta galvenā balva – 2000 eiro kopīgiem ģimenes piedzīvojumiem. Ģimenes reģistrēties un papildu informāciju par visām aktivitātēm var atrast www.zzcempionats.lv

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us