Tele2 klientu skaits otrajā ceturksnī pieaudzis par vairāk nekā 20000

Mobilo sakaru operatoram Tele2 2011.gada otrais ceturksnis ir bijis veiksmīgs – būtiski pieaudzis klientu skaits, veiktas nozīmīgas investīcijas tīkla attīstībā un sasniegta augsta rentabilitāte, kas veicina turpmāku uzņēmuma izaugsmi.

Tele2 kopējais klientu skaits palielinājies par 20 612, šī gada otrā ceturkšņa nogalē sasniedzot 1,036 miljonus. Tele2 apgrozījums otrajā ceturksnī, salīdzinot ar to pašu periodu pērn, samazinājies par 6%, veidojot 21,6 miljonus latu. Tas ir vērā ņemams rezultāts un iezīmē pozitīvu tendenci, jo sasniegts ievērojams uzlabojums salīdzinājumā ar uzrādīto apgrozījumu šī gada pirmajā ceturksnī. Tele2 peļņa no pamatdarbības jeb EBITDA pieauga par 8% un veidoja 8,1 miljonu latu.

“Tele2 uzrādītās pozitīvās tendences otrā ceturkšņa finanšu rezultātos ir signāls pakāpeniskai Latvijas ekonomikas stabilizācijai. Telekomunikāciju nozarē otro ceturksni kā ierasts raksturo lielāka klientu aktivitāte un mobilo sakaru patēriņš. Esam priecīgi, ka Tele2 ir pievienojušies ievērojami daudz jaunu klientu – tas skaidrojams gan ar labākā piedāvājuma kvalitātes un cenas ziņā nodrošināšanu tirgū, gan sezonalitāti,” saka Tele2 valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs. “Kopumā šī gada pirmo pusgadu vērtējam kā veiksmīgu un prognozējam apgrozījuma pieaugumu gada otrajā pusē, kura laikā turpināsim pilnveidot klientu servisu, ieviest jaunus izdevīgus pakalpojumus un virzīties tuvāk mūsu mērķim – nodrošināt klientiem Tele2 ātrgaitas mobilo internetu visā Latvijas teritorijā.”

Šī gada pirmajā pusgadā Tele2 uzcēla 90 jaunas bāzes stacijas, kas ir vairāk nekā trīs bāzes stacijas nedēļā. Tele2 investīcijas tīkla attīstībā un infrastruktūrā veidoja vairāk nekā 4 miljonus latus, kas ir par 30% vairāk nekā pērnā gada pirmajā pusgadā. Otrajā pusgadā Tele2 plāno palielināt investīciju apjomu.

2011.gada pirmajā pusgadā Tele2 strādāja ar 42,2 miljonu latu apgrozījumu, kas ir par 10% mazāk kā pērn šajā pašā laika periodā. Tele2 peļņa no pamatdarbības jeb EBITDA šī gada pirmajos sešos mēnešos veidoja 14,8 miljonus latu, kas, salīdzinot ar pērnā gada pirmo pusi, bija par 3% mazāk. Pirmajā pusgadā Tele2 sasniedzis augstu rentabilitāti 35% apmērā.

Tele2 ir runas pārraides kvalitātes līderis, kura pakalpojumus izmanto katrs otrais Latvijas iedzīvotājs. Līdz šim Tele2 kopējie kapitālieguldījumi sasniedz 153,8 miljonus latu. Tele2 tīkls ir pieejams 99% iedzīvotāju. Tele2 ir klientu uzslavētākais uzņēmums starp lielākajiem sakaru pakalpojumu sniedzējiem Latvijā, ko apliecina LabsServiss.lv.

Tele2 AB Grupas, vienas no Eiropas vadošajām telekomunikāciju kompānijām, šā gada otrajā ceturksnī apgrozījums veidoja 9,9 miljardu Zviedrijas kronu, kas ir par 5% mazāk salīdzinājumā ar to pašu periodu pērn. Savukārt Tele2 AB Grupas peļņa no pamatdarbības jeb EBITDA sasniedza 2,7 miljardus Zviedrijas kronu, kas ir par 1% vairāk nekā pagājušā gada attiecīgajā ceturksnī. Tele2 AB Grupas finanšu sniegumu noteica vairāki aspekti, galvenokārt darbības strauja paplašināšana Krievijā (720 000 jaunu klientu), mobilo pakalpojumu ieņēmumu pieaugums Zviedrijā par 10% (pieaugoša datu pakalpojumu popularitāte un viedtālruņu tirdzniecība), kā arī 8 000 jaunu klientu Norvēģijā. Tāpat otrā ceturkšņa laikā Kazahstānā, pilnveidojot tīkla kvalitāti un tirdzniecības iespējas, Tele2 atvēra tirdzniecības vietas 5 no 16 reģioniem valstī, sasniedzot 355 000 jaunu klientu.

Plašāka informācija par Tele2 2011.gada 2.ceturkšņa finanšu rezultātiem pieejama [url=http://www.tele2.com/explore-our-financials.html]http://www.tele2.com/explore-our-financials.html[/url].

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us