“Tele2” aicina uzstādīt pasaules rekordu par garāko telefonsarunu

Mobilo sakaru operators “Tele2” vēlas uzstādīt jaunu pasaules rekordu par garāko telefonsarunu un aicina pieteikties Latvijas iedzīvotājus, lai kopīgiem spēkiem šo ieceri realizētu. Garākās telefonsarunas rekorda uzstādīšanas pasākums notiks šā gada 9.martā tirdzniecības parkā “Alfa”, Rīgā. Kopējais balvu fonds ir 10 000 latu apmērā.

“Pašreizējais Ginesa pasaules rekords pieder diviem Šveices iedzīvotājiem, kuri ir sarunājušies pa telefonu 43 stundas 8 minūtes un 55 sekundes. Esam pārliecināti, ka mums ir pa spēkam to pārspēt, tāpēc aicinu piedalīties Tele2 rīkotajās garākās telefonsarunas sacensībās un tādējādi ierakstīt Latvijas vārdu Ginesa pasaules rekordu grāmatā!“ saka Jānis Spoģis, Tele2 komercdirektors.

Dalībnieki ir aicināti reģistrēties Tele2 garākās telefonsarunas sacensībām mājas lapā [url=http://www.sarunurekords.lv]www.sarunurekords.lv[/url] līdz 15.februārim. 300 labāko anketu autori, kuri būs reģistrējušies sacensībām, tiks uzaicināti uz intervijām, kas norisināsies piecās Latvijas pilsētās: Liepājā 25.februārī, Jelgavā 27.februārī, Daugavpilī 28.februārī, Valmierā 29.februārī un Rīgā 1.martā. Pēc interviju rezultātu izvērtēšanas, labākie 20 dalībnieku pāri tiks aicināti uz fināla atlasi Rīgā, kas notiks 3.martā t/p “Alfa”, Brīvības gatvē 372, Rīgā. Rekorda uzstādīšanā piedalīsies piecu dalībnieku pāri, bet papildus tiks atlasīti rezervistu pāri, kas rekorda uzstādīšanā piedalīsies gadījumā, ja kāds no pamatsastāva pāriem tiks diskvalificēts.

Pāris, kas pārsniegs esošo Ginesa rekordu un veiks visgarāko telefona sarunu, no Tele2 saņems naudas balvu 3000 Ls apmērā, savukārt 2.vietas ieguvēji saņems Ls 2000 pie noteikuma, ja arī būs pārsnieguši esošo Ginesa pasaules rekordu. Visi pārējie pāri, kas pārsniegs pašreizējā rekorda robežu, saņems Ls 1500. Ja neviens no pāriem nepārsniegs esošo Ginesa rekordu, tad tas pāris, kas veiks visgarāko telefona sarunu, saņems Ls 2000.

“Garākās telefonsarunas rekorda uzstādīšana būs ne tikai interesanta un spraiga, bet arī paredzēs vairāku stingru noteikumu ievērošanu. Piemēram, dalībniekiem rekorda uzstādīšanas laikā būs jārunā par iepriekš sagatavotām un saskaņotām tēmām, un par vienu un to pašu sarunas tematu divreiz runāt nevarēs. Tāpat telefonsarunā obligāti būs aktīvi jāiesaistās abiem dalībniekiem, un tādas viena vārda atbildes kā „jā“ vai „nē“ netiks uzskatītas par vērā ņemamu iesaisti sarunā. Interesanti, ka sarunas laikā klusuma pauze nedrīkstēs būt ilgāka par 10 sekundēm un dalībniekiem būs atļauts atpūsties 5 minūtes pēc katras pilnas stundas,” Ginesa pasaules rekorda uzstādīšanas noteikumus skaidro J.Spoģis.

Pēc oficiāliem noteikumiem Ginesa pasaules rekordu reģistrēs tiesneši un neatkarīgie liecinieki. Tā norisei varēs sekot līdzi interneta tiešraidē [url=http://www.sarunurekords.lv]www.sarunurekords.lv[/url], bet laikā no 10:00 līdz 22:00 varēs vērot arī klātienē t/p “Alfa”. Papildu informācija par Tele2 rīkotajām garākās telefonsarunas sacensībām ir pieejama [url=http://www.sarunurekords.lv]www.sarunurekords.lv[/url].

Garākā Ginesa pasaules rekordu grāmatā reģistrētā telefonsaruna ir ilgusi 43 stundas 8 minūtes 55 sekundes. To paveica Sāra Kapaula (Sarah Capaul) un Miriams Tomans (Myriam Thomann) radio stacijas “Radio Grischa” rīkota pasākuma laikā 2011.gada 2.jūnijā Šveicē.

Tele2 pakalpojumus ir izvēlējušies lietot puse Latvijas iedzīvotāju. Tele2 ir runas pārraides kvalitātes līderis Latvijā jau trešo gadu pēc kārtas, ko apstiprina Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas mērījumi. Kopš Tele2 dibināšanas kopējie kapitālieguldījumi pārsniedz 155 miljonus latu, un Tele2 tīkls ir pieejams 99% iedzīvotāju. Tāpat Tele2 ir uzslavētākais uzņēmums starp lielākajiem sakaru pakalpojumu sniedzējiem Latvijā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us