Tele2: 2015.gadā katrs otrais Latvijā aktīvi lietos mobilo internetu

Tele2 prognozē, ka šajā desmitgadē telekomunikāciju nozarē mobilā interneta pakalpojumu segments būs visstraujāk augošais gan Latvijā, gan pasaulē kopumā. Tas virzīs tālāko mobilo tālruņu attīstību, e-komercijas darījumus un attiecīgi arī cilvēku paradumus. Šodien Tele2 arī paziņo, ka sāk ieviest lejupielādes ātrumu līdz 21 megabitam sekundē Tele2 3G tīklā, kas ir jau solis tuvāk ceturtās paaudzes mobilajiem sakariem.

Tele2 valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs: “Tele2 paredz, ka 2014.gadā Latvijā mobilā interneta ātrums pārsniegs 100 megabitus sekundē, savukārt jau gadu vēlāk, 2015.gadā, katrs otrais iedzīvotājs aktīvi lietos mobilo internetu telefonā vai datorā. Līdz ar mobilā interneta straujo attīstību iedzīvotāji dos priekšroku viedtālruņiem, kuri 2015.gadā varētu veidot jau 75% no kopējā pārdoto tālruņu apjoma. Tāpat paredzam, ka šajā desmitgadē viedtālrunis attīstīsies kā maksājuma rīks un būs aprīkots ar maksājuma karšu termināļa funkcionalitāti vai to varēs lietot kā kredītkarti. Lai arī pasaulē parādās pirmie uzņēmumi, kas piedāvā norēķinus ar viedtālruņiem, un mobilie tālruņu ražotāji paredz strauju šī segmenta attīstību, Latvijā šādi tālruņi un norēķinu iespējas varētu gūt popularitāti ne ātrāk par 2015.gadu.”

“Tele2 arī prognozē, ka mobilo telekomunikāciju nozarē operatori konkurēs ne vairs ar zemākiem tarifiem, bet tā sauktajiem “viss-vienā” piedāvājumiem, kas šobrīd jau ir pieejami Latvijā. Tele2 piedāvājuma Smart ietvaros par nelielu abonēšanas maksu – mazāk par 10 latiem – klients var iegūt augstākās klases viedtālruni un izmantot visus nepieciešamos mobilo sakaru pakalpojumus,” piebilst V.Vancovičs.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us