Tehnoloģiju pasākumi, kas gaidāmi šajā pavasarī

Katru gadu pavasarī Rīgā norisinās vairākas konferences, kas veltītas tēmām, kas saistītas ar tehnoloģijām. Citas ir visaptverošas, taču dažas par visai specifiskām tēmām. Rīgā ieradīsies dažādi speciālisti no pasaulē un Latvijā populārām kompānijām, lai dalītos pieredzes stāstos un idejās, kas iedrošina pašam uzsākt savu biznesu.

Pagājušajā nedēļas nogalē Rīgā norisinājās jauno tehnoloģiju konference Tech Chill, kurā šogad uzstājās Rotten Tomatoes, Wolt, Interstellar Lab, Cloud9 un citu uzņēmumu vadošie darbinieki. Taču tuvākajos mēnešos gaidāmas vēl vairākas konferences.

FRONTCON

1.-3. aprīlis.

Konference, kas mērķēta uz “front-end” jeb lietotāju saskarņu / aplikāciju izstrādes tehnoloģijām. Šogad uzstāsies 23 runātāji, gaidāmi vairāk kā 300 apmeklētāji un 4 meistarklases. Runātāju vidū šogad speciālisti no Google, Microsoft, Booking.com, Spotify un daudzi citi.

Deep Tech Atelier

3.-4. aprīlis.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) organizēta Magnetic Latvia Tehnoloģiju konference “Deep Tech Atelier” plānota kā piesātināts trīs dienu pasākums, kas veltīts starptautisko zinātnisko start-up radīšanai un attīstībai, piedāvājot ne tikai platformu ieinteresēto pušu – uzņēmēju, zinātnisko sasniegumu  autoru un tehnoloģiju attīstītāju, industrijas pārstāvju un politikas veidotāju diskusijām un viedokļiem, bet arī “Ignition Event” pasākumu, kurš dod uzņēmējiem praktisko iespēju izveidot zinātnisko start-up komandu kopā ar tehnoloģiju autoriem. 

Konferences ietvaros plānots organizēt arī jauno zinātnisko sasniegumu un tehnoloģiju prezentācijas, nodrošināt praktiskas apmācības un treniņus jaunu uz zinātni balstīto start-up uzņēmumu veidošanai. Pasākuma laikā uzņēmēju un zinātnisko tehnoloģiju autoru izveidotas komandas tiek aicinātas piedalīties biznesa ideju prezentācijās investoriem, akceleratoriem un industriju pārstāvjiem.

3. aprīlī paredzētas zinātnisko izgudrojumu prezentācijas, jautājumu un ideju apmaiņa. 4. aprīlī – komandu izveide, ideju izpēte un biznesa ideju prezentācijas.

eCOM360 2020

17. aprīlis.

Konferencē eCOM360 pulcējas e-komercijas vadošo uzņēmumu pārstāvji un unikālu veiksmes stāstu galvenie varoņi no ASV, Eiropas un Āzijas. Šogad pasākumā pulcēsies eksperti no Wish, Lego, Twitter, Google un citiem pasaulslaveniem uzņēmumiem.

Šī gada konferences tēma – “Phenomenal practitioners” – pasaules e-komercijas līderu un start-up uzņēmumu pieredzes stāsti par drosmīgi pieņemtiem digitālās pasaules izaicinājumiem, atziņas par pārbaudītām pieejām un konkrētiem risinājumiem, kas palīdzējuši sasniegt izcilus rezultātus.

Konferences apmeklētāji un dalībnieki gūs ieskatu veiksmīgās e-komercijas praksēs, ko izmantot sava uzņēmuma digitālās stratēģijas tālākā izveidē, lai izceltos starp konkurentiem 2020./2021. gadā.

Šis pasākums būtu obligāti jāapmeklē visiem, kas vēlas gūt iedvesmu no industrijas līderiem un sastapt līdzīgi domājošos. Starp citām konferencēm eCOM360 atšķiras ar izcilu organizāciju, iespaidīgu dalībnieku sarakstu un iedvesmojošu atmosfēru, kas palīdz idejas realizēt dzīvē,” komentē uzņēmuma Digital Journey pārstāve Evita Mežezera.

UX Riga

7.-8. maijs.

Konferences ietvaros iespējams uzzināt vairāk par lietotāju pieredzi, inovācijām, e-komerciju, digitālo produktu dizainu un dizaina procesu. Uz šo konferenci gaidāmi dalībnieki no vairākām valstīm, lai dalītos lietotāju pieredzes stāstos un biznesa risinājumos gan kā izstrādātājiem, gan lietotājiem.

Pašreiz ir izsludināti trīs runātāji no Lielbritānijas, Izraēlas un Nīderlandes, kas sīkāk stāstīs par “big data” izmantošanu cilvēku personības izprašanas nolūkos un atbilstošu lietotāju pieredzes pielāgošanu, UX (User Experience) rakstīšanas nozīmi un citiem tematiem.

Riga DevDays

26.-28. maijs

RigaDevDays ir tehnoloģiju konference un ikgadēja izstrādātāju pulcēšanās vieta. Konferencē uzstājas runātāji no visas pasaules un tehnoloģiju izstrādātāji no Eiropas, lai 3 dienās dalītos savās zināšanās ar meistarklašu un lekciju palīdzību.

Šogad sagaidāmas divas pilnas konferenču dienas ar 4 paralēliem lekciju cikliem ar tēmām par Java, DevOps, Cloud, SQL, Databases un .NET. Viena diena tiks veltīta meistarklasēm ar padomiem no augstas klases ekspertiem. 

Riga Dev Days apmeklētājiem sniedz praktiskas nodarbības un nozīmīgu informāciju par aktuālajiem nozares notikumiem, kā arī iespēju uzlabot savu tehnisko karjeru vai pašreizējos projektus.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us