Tehnoloģija «Droši maksājumi» uzvar neatkarīgā testēšanā

Jaunā tehnoloģija «Droši maksājumi», kuru Kaspersky Lab ir izstrādājis maksimālai tiešsaistes maksājumu aizsardzībai tīmeklī, ir uzrādījusi simtprocentīgu rezultātu drošības ekspertu grupas [url=http://www.Matousec.com]www.Matousec.com[/url] veiktajā neatkarīgajā pārbaudē. Pētījuma gaitā tika vērtēta aizsardzības efektivitāte pret tipiskiem apdraudējumiem, kas saistīti ar bankas datu zādzību iepirkšanās laikā interneta veikalā vai veicot darbības internetbankas sistēmā.

Kopumā tika testēti 14 dažādu uzņēmumu izstrādājumi. Lielākā daļa no tiem bija Internet Security klases aizsardzības risinājumi mājas lietotājiem, ieskaitot Kaspersky Lab jauno produktu Kaspersky Internet Security 2013. Par vēl vienu testa dalībnieku kļuva Trusteer Rapport — specializēts izstrādājums banku un klientu uzņēmumu savienojumu aizsardzībai, kas nepasargā datoru no citiem apdraudējumiem. Pārbaudē jaunais Kaspersky Internet Security 2013 ar tehnoloģiju «Droši maksājumi» izrādījās visefektīvākais, bet salīdzināmu rezultātu spēja sasniegt tikai uzņēmuma Trusteer izstrādājums.

Tehnoloģija «Droši maksājumi» ietver veselu līdzekļu kompleksu, kas paredzēti aizsardzībai pret banku apdraudējumiem. To vidū ir interneta veikala vai bankas tīmekļa vietnes autentifikācijas tehnoloģija, rīki datora pārbaudei, vai tajā nav ievainojamību, kā arī īpašs izolēts pārlūka darbības režīms. Tehnoloģija satur arī instrumentus, kas pretdarbojas taustiņspiedienu pārtveršanai, strādājot pārlūka aizsargātajā režīmā.

Pavisam Matousec.com eksperti veica piecpadsmit testus, kas analizēja to, cik labi dažādi izstrādājumi atklāj un bloķē finanšu informācijas zagšanai paredzētas kaitīgās programmatūras. Bija ietvertas arī pārbaudes, kas, izmantojot reālas kaitīgās programmas, modelēja maksājumu sistēmas PayPal un interneta izsoles eBay datu zādzību.

Jaunais Kaspersky Internet Security 2013 spīdoši tika galā ar visiem pārbaudījumiem, iegūstot 15 punktus no 15 iespējamiem. Turklāt 7 no 14 testēšanas dalībniekiem nespēja sekmīgi pabeigt nevienu pārbaudījumu: visos gadījumos kaitīgā programma veiksmīgi nozaga bankas informāciju. Otrs produkts, kas teicami veica visus 15 testus, bija korporatīvā līmeņa Trusteer Rapport, bet Kaspersky Lab tuvākais konkurents patērētāju segmentā spēja aizsargāt datus tikai 8 testos.

«Izstrādājot tehnoloģiju «Droši maksājumi» mūsu jaunajam lietotāju risinājumam, mēs centāmies ņemt vērā visus iespējamos bankas informācijas zādzības scenārijus. Šādas pieejas — ka visatbildīgākās tīkla operācijas automātiski tiek veiktas maksimālas aizsardzības apstākļos — efektivitāti tagad ir apstiprinājuši arī neatkarīgi pētnieki. Matousec.com testēšana pierādīja, ka ar jaunā Kaspersky Internet Security 2013 iznākšanu mūsu klienti saņem visdrošāko risinājumu tiešsaistes maksājumu aizsardzībai ar aizsardzības līmeni, kāds ir pieejams tikai specializētos biznesa risinājumos,» komentēja Kaspersky Lab Antivīrusu pētījumu laboratorijas vadītājs Oļegs Išanovs.

Ar visu Matousec.com pārskatu var iepazīties tīmekļa vietnē [url=http://www.kaspersky.com/downloads/pdf/online_payments_threats_report_matousec.pdf]www.kaspersky.com/downloads/pdf/online_payments_threats_report_matousec.pdf[/url].

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us