Tagad arī mācību literatūra e-Grāmatu formātā

Kopš 2010. gada pavasara Apgāds Zvaigzne ABC piedāvā lasītājiem iegādāties e-Grāmatas. Sākoties 2010./2011. mācību gadam, arī skolēniem un skolotājiem ir iespējas izmantot mācību literatūru e-formātā, turklāt Zvaigzne ABC ir pirmā izdevniecība, kura piedāvā šādas grāmatas.

Pieejamās grāmatas var atrast Zvaigzne ABC mājaslapā grāmatu kopkatalogā sadaļā “e-Grāmatas”, bet aprakstus par e-Grāmatu iegādi, to izmantošanas iespējām, kā arī iegādi var sameklēt Zvaigzne ABC interneta grāmatnīcā [url=www.gramatuklubs.lv]www.gramatuklubs.lv[/url] e-Grāmatu sadaļā.

Piedāvātā mācību literatūra ir PDF formātā, to var lejupielādēt un lasīt uz datora ekrāna, taču darbi ir aizsargāti un tos nevar izdrukāt. e-Grāmatu klāsts tiek papildināts un šobrīd ir pieejami jau 9 mācību literatūras izdevumi. Jaunākās mācību e-Grāmatas ir P. Puķīša “Fizika 10. klasei” un G. Andersones, G. Catlaka “Sociālās zinības 9. klasei”.

Mācību literatūras e-Grāmatas būs noderīgas skolēnu vecākiem, jo vienmēr mājas datorā varēs sekot līdzi mācību vielai un uzdotajiem uzdevumiem. Turklāt izmantojot elektroniskos izdevumus, skolēniem nebūs smagās mācību grāmatas jānēsā katru dienu uz mājām, bet tās varēs atstāt skolā un mājās izmantot e-Grāmatu.

Jāpiemin, ka arvien lielāka izvēle ir arī daiļliteratūras, rokasgrāmatu, bērnu un jauniešu un citu e-Grāmatu klāstā. Ikviens grāmatu un jauno tehnoloģiju cienītājs var iegādāties pēdējā laika bestsellerus – Stīga Lārsona grāmatas “Meitene ar pūķa tetovējumu”, „Meitene, kas spēlējas ar uguni” un „Meitene, kas izpostīja sirseņu pūzni”, kā arī Sūzenas Kolinsas „Bada spēļu” otro daļu „Spēle ar uguni”. (Šie romāni ir ePub formātā.)

Lai iegādātos e-Grāmatu, ir jāreģistrējas interneta grāmatnīcā [url=www.gramatuklubs.lv]www.gramatuklubs.lv[/url] un jāveic visi soļi, kas aprakstīti sadaļā e-Grāmatu palīdzība.

e-Grāmatas priekšrocības ir tādas, ka, ja ir pieejams interneta pieslēgums, to var iegādāties visā pasaulē jebkurā diennakts laikā. e-Grāmatas autortiesības ir aizsargātas un pilnībā ir novērsta pirātisma iespēja.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us