Symbian Anna pieejama lejupielādei

Espo, Somija – jaunākā Symbian programmatūras versija Symbian Anna ir pieejama lejupielādei. Symbian Anna ievērojami uzlabo viedtālruņu Nokia N8, Nokia C7, Nokia C6-01 un Nokia E7 lietošanas pieredzi. Jauna saskarne un interneta pārlūks, vertikāla QWERTY tastatūra, atjauninātas Nokia kartes un vēl augstāka tālruņa drošība ir tikai daži no uzlabojumiem, ko iegūs Nokia N8, Nokia C7, Nokia C6-01 un Nokia E7 lietotāji. Jauno programmatūras versiju iespējams lejupielādēt ar datora palīdzību, lietojot Ovi Suite jaunāko versiju (3.1.1) vai tieši no viedtālruņa.

[img]http://datuve/images/upload/20110818162622.jpg[/img]
“Miljoniem cilvēku visā pasaulē lieto Nokia viedtālruņus ar Symbian programmatūru. Tie piemēroti patērētājiem ar dažādām prasībām un piedāvā plašas izvēles iespējas atšķirīgās cenu kategorijās,” stāsta Ilari Nurmi, Nokia viceprezidents. “Symbian Anna ar nozīmīgiem lietošanas uzlabojumiem parāda mūsu apņemšanos turpināt Symbian attīstību. Tuvāko 12 mēnešu laikā plānojam prezentēt aptuveni 10 jaunus Symbian tālruņus un papildu programmatūras atjauninājumus, kā arī vismaz līdz 2016.gadam piedāvāsim Symbian programmatūras atbalstu.”

[img]http://datuve/images/upload/20110818162638.jpg[/img]
[b]Galvenie Symbian Anna lietojamības uzlabojumi:[/b]
• Lietotāja saskarne: Symbian Anna viedtālruņiem Nokia N8, Nokia C7, Nokia C6-01 un Nokia E7 nodrošina jauna izskata dizainu un ērtāku teksta ievadīšanu, pateicoties vertikālai QWERTY tastatūrai. Veicot teksta ievadīšanu, tastatūra neaizklāj visu ekrānu – tajā redzama ne tikai tastatūra, bet arī īsziņu sarakste, mājaslapas, kontakti vai e-pasta ziņojumi.
• Kartes un navigācija: Uzlabota meklēšanas funkcija, jauni sabiedriskā transporta maršruti, iespēja atzīmēt savu atrašanās vietu un dalīties ar to Facebook, Foursquare, Twitter un citos sociālajos tīklos.
• Interneta lietošana: Pilnīgi jauns, ērtāk lietojams un ātrāks interneta pārlūks nodrošina vienkāršāku lietošanu, ātrākas lejupielādes.
• Biznesa iespējas: Symbian Anna nodrošina vēl augstāku biznesa klases drošību Nokia viedtālruņu lietotāju datiem. Paplašināta arī e-pasta funkcionalitāte un nodrošināta iespēja droši piekļūt uzņēmuma intranetam ar IPSEC un SSL VPN.
• NFC (Near Field Communications): Symbian Anna programmatūras atjauninājums aktivizē NFC funkciju viedtālrunī Nokia C7. Tagad dalīties ar kontaktiem, foto, video, kā arī spēlēt spēles un lietot ar NFC aprīkotus Nokia aksesuārus var bez vadiem, vienkārši kopā saliekot ierīces.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us