Swedbank atklāj digitālu platformu – uzņēmumu tīklu Business Network

Swedbank šodien prezentēja Latvijā izstrādātu digitālu platformu – uzņēmumu tīklu Business Network. Business Network līdz šim nebijušā veidā apvieno klientu attiecību vadības sistēmu (CRM) un sociālās tīklošanas funkcionalitāti, kā arī citas iespējas. Uzņēmumu tīkls Business Network būs pieejams no 12.novembra un nodrošinās iespēju dibināt kontaktus ar visiem uzņēmumiem, kuri ir Swedbank klienti un kuri būs reģistrējušies šajā tīklā. Izmantojot šo iespēju, katram uzņēmējam paveras iespēja satikt vairāk nekā 75 000 citu uzņēmumu no visas Latvijas.

Lielākā daļa Latvijas uzņēmēju (72%) biznesa partnerus šobrīd meklē ar draugu un paziņu starpniecību, gandrīz trešdaļa (26%) – semināros, konferencēs un citos līdzīgos pasākumos. Savukārt 16% izmanto biznesa nozares profesionālo organizāciju atbalstu, liecina Swedbank aptauja . Vairākums uzņēmēju (91%) norāda uz nepieciešamību izstrādāt uzticamu interneta vietni, kur varētu ātrāk un efektīvāk veidot biznesa kontaktus.

“Swedbank korporatīvo klientu vidū ir vairāk nekā 75 000 uzņēmumu. Mums ir svarīgi saviem klientiem piedāvāt ne tikai finansējumu un ikdienas pakalpojumus, bet arī vidi un partnerību uzņēmumu ilgtspējīgai attīstībai. Tāpēc Swedbank, ieklausoties uzņēmumu vajadzībās, ir izstrādājusi risinājumu – digitālu platformu – uzņēmumu tīklu Business Network. Tas dos iespēju uzņēmējiem ātri, ērti un droši dibināt biznesa kontaktus, kā arī izmantot citas priekšrocības, ko sniedz Swedbank plašais klientu loks un pilnvērtīgais pakalpojumu klāsts,” stāsta Daniils Ruļovs, Swedbank valdes loceklis Latvijā un Uzņēmumu apkalpošanas pārvaldes vadītājs.

[b]Par Swedbank uzņēmumu tīklu Business Network[/b]

Swedbank uzņēmumu tīkls Business Network ir unikāla digitālā platforma uzņēmumiem, kas dod iespēju bagātināt biznesa kontaktu loku, paplašināt produktu un pakalpojumu realizācijas iespējas, iegūt aktuālāko informāciju par biznesa vidi, izmantot ikdienas biznesa pārvaldības rīkus, kā arī kontrolēt darījumus un rēķinus. Ikviens uzņēmums, kas ir Swedbank klients, varēs reģistrēties uzņēmumu tīklā Business Network, sākot ar šī gada 12.novembri. Lai reģistrētos, uzņēmumam ir nepieciešams konts Swedbank un internetbankas kodu karte vai kalkulators un reģistrācija jāveic uzņēmuma paraksttiesīgai personai bankā. Uzņēmuma vēlmi izmantot uzņēmumu tīklu sākotnēji (tikai pirmajā reizē) apstiprina Swedbank.

Business Network nodrošinās iespēju dibināt kontaktus ar visiem tajā reģistrētajiem uzņēmumiem. Līdz ar to uzņēmumu pārstāvji varēs ērti un ātri atrast jaunus biznesa partnerus, piegādātājus vai cita veida sadarbības partnerus. Viņiem arī būs iespēja piedāvāt savu preci vai pakalpojumus citiem Business Network dalībniekiem.

[img]/images/upload/20121101155339.jpg[/img]

Digitālajā platformā uzņēmumi varēs arī vienuviet ērti pārvaldīt un pārskatīt visus ikdienas darījumus, kā arī izmantot īpašu rēķinu veidošanas programmu. Vairāk informācijas par Swedbank uzņēmumu tīklu Business Network: [url=http://www.businessnetwork.lv] www.businessnetwork.lv[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us